De Nationale Democratische Partij (NDP) heeft zojuist de kandidatenlijst voor De Nationale Assemblée ingediend bij het Centraal Hoofdstembureau (CHS). Bij de eerste poging tot indiening, kon dat niet. Lilawati Punwasi, voorzitter van het CHS zei dat de ruimte is geboden aan de partij om te wachten op degene die gemachtigd is, zodat de indiening alsnog kan plaatsvinden.
NDP-voorzitter Jennifer Simons zei dat iemand die gemachtigd was, moest ‘komen tekenen’. De kandidatenlijst is ongewijzigd gebleven. Er zijn geen verschuivingen meer. Intern zijn er discussies gevoerd met de leden van de NDP over de kandidatenlijst. Simons wilde daar verder niet op ingaan.
Aan het Openbaar Ministerie (OM) is gevraagd om de lijst te screenen. Tot zover zijn er geen probelemen, stelt de partijvoorzitter. Er is daardoor een zekere mate van zekerheid rond de kandidaten. ‘Bij elke verkiezing zijn er ontevreden mensen. Sommigen gaan er goed mee op, sommigen minder goed. Maar we moeten ermee dealen’, stelde Simons.
- Mungra: “Oude partijen moeten voorbeeld nemen aan KTPI”..
- Ruben Ravenberg eist ontslag van Krishnadath Joerawan bij S…..
- Hilly Arduin presenteert ‘Het Geheim’: ‘Kin fier omhoog zei…..
- Na 395 dagen gaat Saramaccadoorsteek brug weer open..
- SAO rondt bouw miniatuur huis af voor erfgoedproject Oso To…..
- Reactie op “Verhoging Algemene Oudedagsvoorziening (AOV) ee…..
- Heropening brug over het Saramaccakanaal..
- World news headlines..
- Ingrid Jane Schoon..
- Ingrid Jane Schoon..
- Moddergooien..
- Video waarin Simons en Abrahams felle woordenwisseling hebb…..
- Ledenvergadering vakbond beïnvloedt zorgverlening Academisc…..
- PVP vangt bot bij de rechter voor alsnog indienen kandidate…..
- AWJ en ACT bundelen krachten voor trainingen binnenland..
- Kantonrechter wijst verzoek PVP om tijdsverruiming af..
- Laatste reactie op Nagessar..
- Hoe verder na IMF..
- Somalia moderniseert luchtmacht met Turkse T129 ATAK-gevech…..
- Overuren medewerkers STVS deze maand uitbetaald..
- VHP bedankt PL-voorzitter Paul Somohardjo..