PARAMARIBO – De Nationale Democratische Partij (NDP) maakt met diepe verslagenheid het plotselinge overlijden van assembleelid Edward Belfort bekend. Belfort, voormalig lid van De Nationale Assemblee (DNA) en kandidaat op de NDP-lijst, wordt herdacht als een toegewijd en gepassioneerd politicus die zich onvermoeibaar inzette voor het welzijn van Suriname.
In een officiële verklaring uitte de partij haar medeleven:“De Nationale Democratische Partij is diep getroffen door het plotselinge overlijden van de heer Edward Belfort. Zijn toewijding en inzet voor het welzijn van Suriname zullen nooit worden vergeten.”ADVERTISEMENT
Namens partijvoorzitter mevrouw Jennifer Simons is oprechte deelneming betuigd aan de familie, vrienden en alle dierbaren van de overledene.“De heer Belfort was een gewaardeerd lid van de NDP, en zijn verlies laat een lege plaats achter in ons midden. Moge hij rusten in vrede,” aldus de verklaring.
Edward Belfort genoot volgens de NDP binnen en buiten de partij veel respect. Zijn politieke carrière werd gekenmerkt door strijdvaardigheid, betrokkenheid en een sterke stem in het parlement. Met zijn heengaan verliest Suriname een markant figuur uit de nationale politiek. De partij zal op een later moment meer informatie verstrekken over de uitvaartplechtigheden en eventuele herdenkingsmomenten.
- Eleonora Cadogan-Clydesdale..
- 3×3 basketbalselectie strandt in groepsfase in Guyana..
- Hiv-remmers deels beschikbaar: distributie hervat deze week..
- VLS dient 6 beroepschriften in bij de president..
- SVV 1 verrast Survos in U17-meisjes volleybalfinale..
- Aanvraag paspoort voortaan online..
- Santokhi mooipraterij verwijten, maar zelf blijven geloven …..
- HISTORISCHE VERTROUWENSBAND VHP – NPS..
- AZP roept op SEH alleen in noodgevallen te gebruiken..
- Spoedeisdende hulp AZP onder druk: “Alleen spoedgevallen me…..
- AZP: Bezoek SEH alleen in spoedgevallen..
- Rechter verbiedt Staat uitvoering asfalteringsproject Nicke…..
- Volksgezondheid: Aanvullende partij hiv-remmers zaterdag aa…..
- Rechter legt Staat Suriname uitvoeringsverbod op voor ‘vree…..
- Aanrijding vrachtwagen en bromfiets te Meerzorg..
- Twee gewonden bij aanrijding tussen twee auto’s op Indira G…..
- Venezuela beschuldigt Guyana van ‘valse vlag’-operatie met …..
- POLITIEKE BELOFTEN ZONDER DADEN..
- IS ER NOG HOOP VOOR ZORG EN HOOP NA OPENING EAG-AIRPORT?..
- VMS: Artikel VES zonder onderbouwing stigmatiserend..
- Gefaald..