PARAMARIBO – De Nationale Democratische Partij (NDP) maakt met diepe verslagenheid het plotselinge overlijden van assembleelid Edward Belfort bekend. Belfort, voormalig lid van De Nationale Assemblee (DNA) en kandidaat op de NDP-lijst, wordt herdacht als een toegewijd en gepassioneerd politicus die zich onvermoeibaar inzette voor het welzijn van Suriname.
In een officiële verklaring uitte de partij haar medeleven:“De Nationale Democratische Partij is diep getroffen door het plotselinge overlijden van de heer Edward Belfort. Zijn toewijding en inzet voor het welzijn van Suriname zullen nooit worden vergeten.”ADVERTISEMENT
Namens partijvoorzitter mevrouw Jennifer Simons is oprechte deelneming betuigd aan de familie, vrienden en alle dierbaren van de overledene.“De heer Belfort was een gewaardeerd lid van de NDP, en zijn verlies laat een lege plaats achter in ons midden. Moge hij rusten in vrede,” aldus de verklaring.
Edward Belfort genoot volgens de NDP binnen en buiten de partij veel respect. Zijn politieke carrière werd gekenmerkt door strijdvaardigheid, betrokkenheid en een sterke stem in het parlement. Met zijn heengaan verliest Suriname een markant figuur uit de nationale politiek. De partij zal op een later moment meer informatie verstrekken over de uitvaartplechtigheden en eventuele herdenkingsmomenten.
- Readytex Art Gallery presenteert slotstuk van ‘The Myth of …..
- Hakiem Lalmahomed: “Wij jongeren moeten de politiek beïnvlo…..
- Nederland op weg naar totaalverbod op vuurwerk..
- Jeangu Macrooy krijgt weer rol in theatervoorstelling..
- De ala kondre supu van kandidaten...
- Enorme brand in Petronas-pijpleiding in Maleisië..
- Onwetend stemmen: Een uitdaging van laaggeletterdheid bij v…..
- Rusland: “Aanvallen op NPS passen in strategie”..
- Nog heel wat lucht in kostprijsberekening van padie..
- ‘President probeert jongeren om te kopen”, zegt Ingrid Bout…..
- Capaciteitsversterking voor jeugd in Para met ‘Tranga Gi Ta…..
- Ied Ul Fitre: uiting van vrede, respect en solidariteit ..
- Politieke inmenging zichtbaar bij hoofdstembureaus, onaanva…..
- NDP-delegatie bezoekt Boven-Suriname..
- NDP ontdekt vervalste handtekeningen en dubbele kandidaatst…..
- Kritische beschouwing en analyse Marten Schalkwijk..
- SEOB: Staatsschuld stijgt; strengere fiscale discipline nod…..
- PVP uit zware kritiek op Hof van Justitie: “Hof spreekt zic…..
- PRACHTIGE OPKNAP..
- Nieuwe kandidaten Miss Suriname Verkiezing 2025-2026 in jun…..
- Buien op 1 april..