Mogelijk komt Etienne Vaessen volgend seizoen uit in de profvoetbalcompetitie van Mexico of de VS. Na zijn optreden met Natio in de Gold Cup staat de bijna dertigjarige doelman in de belangstelling van topclubs in de Major League Soccer (MLS) en de Liga MX.
Volgens ingewijden hebben LA Galaxy en Tigres UANL zich al gemeld voor Vaessen, die momenteel onder contract staat bij FC Groningen dat dit seizoen op de dertiende plek eindigde in de Nederlandse Eredivisie. Hem afpakken van Groningen zal niet makkelijk zijn, omdat Vaessen tot 2027 onder contract staat bij die club. Volgens bronnen wil Groningen minstens 2 miljoen euro voor zijn doelman hebben.
Vaessen heeft zelf wel oor naar een nieuw avontuur. Overigens, de twee clubs waarmee hij in verband gebracht wordt zijn niet de minsten. LA Galaxy is de regerend titelhouder van Amerika, maar kent vooralsnog een benedenmaatse start van het nieuwe seizoen. De huidige doelmannen, Novac Micovic en John McCarthy, voldoen beiden niet waardoor Vaessen in beeld kwam.
In de nationale selectie van Suriname is Vaessen sinds zijn debuut in juni 2024 de eerste keus onder de lat in het team van bondscoach Stanley Menzo. Met Natio kwalificeerde hij zich onlangs voor de Gold Cup. Vaessen slaagde er met de selectie niet in een plek in de achtste finale af te dwingen.
Natio verloor in de groepsfase van Concacaf-grootmachten Mexico en Costa Rica voordat de selectie het toernooi afsloot met een gelijkspel tegen de Dominicaanse Republiek.
- Boeroe-herdenking met fly-over, motorfietsen en nuchtere re…..
- Brand verwoest kantoorruimtes Will Axwijk Sportcentrum: ‘Di…..
- OKB luidt noodklok: stembureaupersoneel onvoldoende bereken…..
- WISSELKOERS ‘HAT EDE’..
- Nieuwe coalitie houdt koers vast ondanks druk rond vicepres…..
- Herdenking 180 jaar boeroes in Suriname: ‘Als men het heeft…..
- Geen verhoogd risico op meningitis door slakken in Suriname..
- 36 voertuigen overgedragen aan korpsen..
- Korps Politie Suriname (KPS) belegd persconferentie in verb…..
- Condor verlengt finaleserie vrouwenvolleybal..
- 180 jaar Boeroes in Suriname met trots herdacht in Saramacc…..
- VHP: Verkiezingen op alle niveaus bindend verklaard..
- Ondanks vele misstanden: verkiezingen 25 mei 2025 officieel…..
- VHP erkent verkiezingsuitslag en overweegt kandidaatstellin…..
- MENNONITISCHE LANDBOUW IN PERU EN DE PARALLELLEN MET SURINA…..
- VHP beraadt zich over kandidaatstellingen..
- President: Boeroes symbool van integratie en doorzettingsve…..
- Santokhi: ‘Bijdrage boeroes onmiskenbaar en blijvend’..
- Jager gewond bij gewapende beroving met houwer in Santigron..
- A20 eert stille kracht van een toegewijde gemeenschap..
- Certificaat uitgereikt aan 20 leden van de Mobiele Eenheid …..