Mogelijk komt Etienne Vaessen volgend seizoen uit in de profvoetbalcompetitie van Mexico of de VS. Na zijn optreden met Natio in de Gold Cup staat de bijna dertigjarige doelman in de belangstelling van topclubs in de Major League Soccer (MLS) en de Liga MX.
Volgens ingewijden hebben LA Galaxy en Tigres UANL zich al gemeld voor Vaessen, die momenteel onder contract staat bij FC Groningen dat dit seizoen op de dertiende plek eindigde in de Nederlandse Eredivisie. Hem afpakken van Groningen zal niet makkelijk zijn, omdat Vaessen tot 2027 onder contract staat bij die club. Volgens bronnen wil Groningen minstens 2 miljoen euro voor zijn doelman hebben.
Vaessen heeft zelf wel oor naar een nieuw avontuur. Overigens, de twee clubs waarmee hij in verband gebracht wordt zijn niet de minsten. LA Galaxy is de regerend titelhouder van Amerika, maar kent vooralsnog een benedenmaatse start van het nieuwe seizoen. De huidige doelmannen, Novac Micovic en John McCarthy, voldoen beiden niet waardoor Vaessen in beeld kwam.
In de nationale selectie van Suriname is Vaessen sinds zijn debuut in juni 2024 de eerste keus onder de lat in het team van bondscoach Stanley Menzo. Met Natio kwalificeerde hij zich onlangs voor de Gold Cup. Vaessen slaagde er met de selectie niet in een plek in de achtste finale af te dwingen.
Natio verloor in de groepsfase van Concacaf-grootmachten Mexico en Costa Rica voordat de selectie het toernooi afsloot met een gelijkspel tegen de Dominicaanse Republiek.
- Felle woningbrand aan Duisburglaan..
- Aangespoeld lichaam veroorzaakt opschudding aan Mangrovestr…..
- JusPol reageert op beschuldigingen richting Amoksi: geen po…..
- Parmessar beëdigd als fungerend voorzitter van De Nationale…..
- HAKRINBANK TE KOOP..
- Ondernemingen die deelnemen aan SURGE-programma volgen MEL-…..
- Rabin Parmessar beëdigd als fungerend Assembleevoorzitter..
- Patricia, Uma..
- Bee bedankt DNA‑personeel voor jarenlange steun..
- Solange Claudette Josephine Kotezebue..
- PL toont stembriefje bij verkiezing topfuncties; stelt meld…..
- Taalbeleid en -wet..
- Start refreshment training voor BAVP’ers voor handhaving Ta…..
- KPS viert 130-jarig bestaan met feestelijke rondmars..
- Officiële spellingvoorstellen Saamaka en Okanisi is histori…..
- TotalEnergies vergroot aanwezigheid in Surinames offshore..
- Zes landen nemen deel aan internationaal Arthy Lie Taekwond…..
- Politieke onzekerheid ondanks brede steun voor regeerakkoor…..
- Regering en Ravaksur Plus tekenen principeovereenkomst fisc…..
- De aard die de intentie verraad..
- NAKS herdenkt de afschaffing van de slavernij op 1 juli met…..