Entertainmentondernemer MrZonneman is bereid om samen te werken met elke politieke partij of regering die zich inzet voor duurzame investeringen in kunst, cultuur en talentontwikkeling. Hij benadrukt dat Suriname een rijke creatieve sector heeft, maar dat het potentieel onbenut blijft zonder de juiste ondersteuning en beleidsmaatregelen.
Gedurende de afgelopen vijftien jaar heeft MrZonneman actief bijgedragen aan de ontwikkeling van de Surinaamse entertainmentindustrie. Ondanks enige vooruitgang, ziet hij nog veel ruimte voor verbetering. Door deel te nemen aan internationale beurzen en evenementen blijft hij zichzelf ontwikkelen in het vakgebied en hoopt hij nieuwe inzichten te brengen naar Suriname.
Volgens hem kan investeren in kunst en cultuur niet alleen de creatieve sector versterken, maar ook bijdragen aan de groei van het toerisme. Daarnaast kunnen Surinaamse artiesten via internationale muziekstreams deviezen genereren, wat de economie ten goede komt. Hij stelt echter dat geld alleen niet voldoende is. Het creëren van de juiste infrastructuur, educatieve programma’s en stimulerend beleid is essentieel om kunst en cultuur tot bloei te laten komen.
MrZonneman wijst op de vele nieuwe technieken en methodes die beschikbaar zijn om op een duurzame manier in de creatieve sector te investeren. Hij is daarom bereid om zijn steun te geven aan elke partij die transparant en doordacht beleid voor deze sector presenteert. Ook wil hij actief bijdragen aan de ontwikkeling van dergelijke beleidsplannen.
Met de verkiezingen van mei 2025 in het vooruitzicht, roept MrZonneman politieke partijen op om kunst en cultuur een prominente plek te geven in hun partijprogramma’s. Hij uit zijn ongenoegen over het feit dat media en politiek vaak gefocust zijn op sensatie en drama, terwijl kunst en cultuur onvoldoende aandacht krijgen. Volgens hem is het tijd dat kunst en cultuur erkend worden als belangrijke pijlers voor economisch herstel en nationale trots.
- Politie Apoera neemt brandstof, sigaretten en gascilinders …..
- Verdachte voor gepleegde inbraken en diefstallen ingesloten..
- ‘Aparte atmosfeer’ kan leiden tot samenwerking tussen NDP e…..
- China vormt uitdaging voor Trumps invloed in Zuid-Amerika..
- CDS geeft invulling aan beroependag Sarasvatischool..
- Jonge ondernemers willen band tussen Guyana en Suriname ver…..
- Dc Bhola neemt maatregelen tegen ondernemers die straten bl…..
- Schaarste aan intellect in de politiek..
- Personeel CDS betrokken bij ernstig verkeersongeval..
- UNICEF en PAHO organiseren training over suïcide rapportag…..
- Verkiezingsthema’s en herkenning politieke partijen op weg …..
- CDS-medewerkers betrokken bij ernstig verkeersongeval..
- Shemar Rier nieuwe voorzitter Jeugdraad Suriname..
- Amateurisme en/of naïviteit?..
- Ori in Newsweek: onderwijs, cultuur en internationale samen…..
- Erkenning profleague..
- Assembleelid Plein: “Gregory Rusland wordt president”..
- Jörgen Raymann: ‘Kijk anders naar diversiteitsbeleid’..
- Suriname heeft te veel rijkdom om armoede te moeten ervaren…..
- Strafzaak Kromosoeto en Hew A Kee 21 maart weer op de rol..
- Openbaar Ministerie persisteert bij strafeis van 8 jaar in …..