PARAMARIBO — C.B., een 39-jarige motorrijder, is zondagavond op de Spoedeisende Hulp van het Academisch Ziekenhuis Paramaribo (AZP) overleden. Hij was niet zo lang daarvoor betrokken bij een aanrijding met een autobus op de kruising van de Coesewijne- en Marowijnestraat.
Het Korps Politie Suriname (KPS) meldt op zijn website dat het rijbewijs van de 52-jarige J.Y. al ongeveer drie jaar is vervallen. De bestuurder van de autobus werd daarom in opdracht van een hulpofficier van politie aangehouden en overgebracht naar het politiebureau van Flora, waar hij werd voorgeleid.
Uit onderzoek is gebleken dat J.Y. over de Marowijnestraat reed vanuit de oostelijke zijde. Op de kruising met de Coesewijnestraat kreeg hij voorrang van een autobestuurder die kwam aangereden vanuit de Lachmonstraat. Bij het optrekken van zijn voertuig kwam J.Y. in botsing met de motorrijder die op dat moment inhaalde, schrijft het KPS.
C.B. werd met de ambulance vervoerd naar het AZP waar hij korte tijd later, omstreeks kwart voor zeven ‘s avonds, aan zijn verwondingen overleed, aldus het KPS op zijn website. De politie heeft zowel de motorfiets als de autobus in beslag genomen voor de herkeuring. In opdracht van het Openbaar Ministerie zal er obductie wordt gepleegd op het ontzielde lichaam van de motorrijder.
- Vier jeugddammers naar Caribische kampioenschappen..
- Ramsaran: ‘De beschermers van onze soevereiniteit’..
- Brad Pitt breekt records met nieuwe F1-film.
- Voormalig president Vizcarra in voorlopige hechtenis..
- Alcoholconsumptie VS op historisch dieptepunt.
- Braziliaanse vrouw in VS opgepakt en dreigt met uitzetting..
- MinOWC wil betere begeleiding van leerlingen richting einde…..
- Vruchtbaar werkoverleg wnd. korpschef en SPB.
- Hof van Justitie zet oud-ministers Amoksi en Raghoebarsing …..
- Tessa Leuwsha geeft Boni ontnomen identiteit terug..
- Newmont: incident ‘botsing zware machines’ wordt behandeld …..
- FDA keurt eerste aceclidine-oogdruppel tegen presbyopie goe….
- Hypocrisie in de Westerse politiek rond het label ‘terroris….
- Vuilophaal kost additioneel SRD 165 miljoen in 2025..
- Vergunningvertragingen domineren gesprek tussen minister La…..
- IDB-president bezoekt historische binnenstad Paramaribo..
- Van hyperinflatie naar stabiliteit: Braziliaanse valuta 194….
- ICJ bereidt laatste hoorzittingen voor in grensgeschil Guya…..
- DNA stelt speciale commissie ‘Jeugdzaken’ in..
- Bond van Personeel PCS draagt Romano Meriba voor in toezich…..
- Hoofd Examenbureau: “Alle scholen moeten nu resultaten hebb…..