Je hebt ze vast al gezien: de felgekleurde billboards met scherpe teksten en een mysterieuze afzender: Moesje. “Wie is Moesje?”, vraagt het publiek zich af. Tegenover . geeft de stem achter de satirische campagne antwoord. Die blijft geheel anoniem.
De opvallende campagne dook plotseling op: eerst op social media en nu met billboards. Die schuwen controverses niet en nemen geen blad voor de mond. Volgens Moesje is het de bedoeling om het publiek wakker te schudden. “Liever een harde waarheid dan een zachte leugen.”
Hoewel geen namen noemen van politieke organisaties, wordt met het gebruik van kleuren en roepnamen wel duidelijk om wie het draait. ‘Moesje’ zegt dat het niet om politieke kleuren draait, “of het nu paars, oranje, groen of geel is—wie SRD uit de kas neemt, moet dat uitleggen.” Het gaat volgens Moesje ook niet om de persoon/personen achter de campagne, maar om de boodschap die zij delen.
Moesje staat verder symbool voor iedereen die durft te zeggen wat waar is. ‘Zolang je dat durft, ben je een beetje Moesje’, klinkt het.
- Overstekende voetganger komt om bij aanrijding met pick-up..
- Amerikaan Robert Prevost gekozen tot nieuwe paus..
- Studententoelage blijft 800 SRD, maar leeftijdsgrens mogeli…..
- Kardinaal Robert Prevost gekozen tot nieuwe paus..
- Schoolvervoer per direct hervat..
- Vera Helouise Brader..
- Josephine Helouise Carole Padam-Sing..
- Devica Matadien-Kalpoe..
- Kardinaal Robert Prevost gekozen tot eerste Amerikaanse pau…..
- Witte rook uit schoorsteen Sixtijnse Kapel: er is een nieuw…..
- Nieuwe paus gekozen; witte rook uit schoorsteen van Sixtijn…..
- Loononderhandelingen vastgelopen: Ravaksur Plus zal traject…..
- Man ingesloten voor seksueel misbruik minderjarige..
- Wan Okasi eist geheime stemming voor mensen met beperking..
- Stichting K.A.S.E.K.O. en NVMS verzorgen cursus Skrakidron..
- Screening kandidaten..
- NMA voert kosten in voor MEA-aanvragen per 15 mei..
- Dorpsbestuur Pokigron legt dringende problemen voor aan pre…..
- Militairen ingezet bij vouwen stembiljetten..
- Korps Politie Suriname feliciteert lichting 8 mei 2013..
- Capaciteit Campus Village verruimd met oplevering fase 2..