door Steven Seedo
PARAMARIBO — “Het winnen van Misi Keti Koti door mijn dochter is voor mij als moeder een moment van immense trots en diepe waardering.” Dat zegt Oglaya Jones, de moeder van de negenjarige Tyairah Vrij, die zaterdagavond uit twaalf deelneemsters werd gekroond tot Misi Keti Koti Contest 2025, tegen de Ware Tijd. “Het weerspiegelt niet alleen het talent en de inzet van mijn kind, maar ook de begeleiding, steun en liefde die ik als moeder heb gegeven, natuurlijk met hulp van anderen”, vult ze aan.
Jones had de prestatie helemaal niet verwacht. “Eerlijk gezegd wist ik al dat mijn dochter het goed deed tijdens haar oefenperiode. Maar desondanks zei ik haar steeds: ‘Als je wint, is dat prachtig, maar als het niet zo is, blijf je nog altijd een geweldige Misi en bovenal mama’s nummer één’.”
“Ze is absoluut een flink meisje, maar haar presentatie en uitstraling gingen zelfs boven mijn verwachtingen uit. Ik ben ontzettend trots op haar”Oglaya Jones
Wat Tyairah zaterdagavond heeft neergezet, heeft haar “enorm verrast”. “Ze is absoluut een flink meisje, maar haar presentatie en uitstraling gingen zelfs boven mijn verwachtingen uit. Ik ben ontzettend trots op haar, vooral omdat ze op zo’n mooie en krachtige manier haar cultuur heeft weten uit te dragen.”
De nieuwe Misi Keti Koti werd in de Anthony Nesty Sporthal ook gekozen als Misi Ogri Ai, de deelneemster die het meeste opviel tijdens de traingingen. Tyairah is het eerste kind van haar moeder. Ze heeft nog een broertje van vier jaar en is leerling van het educatie- en zorgcentrum Educare-Suriname.
- Suriname in de schijnwerpers op ‘Caribbean Experience 2025’…..
- Drones richten schade aan op Iraakse militaire bases..
- Chan Choenni bundelt 150 jaar Hindostaanse geschiedenis in …..
- Nieuwe raketaanval vanuit Iran ondanks wapenstilstand: Isra…..
- Surinaamse vlag wappert trots in Osaka: Sranan Dey brengt E…..
- Staat Suriname verkoopt aandelen Hakrinbank via openbare in…..
- KPS houdt rondmars op 130-jarig bestaan..
- Suriname treedt officieel toe tot OIC Labour Centre..
- Overuren bij KPS blijven structureel probleem..
- Jongeren creëren ‘I Love Nieuw Aurora’-monument voor d…..
- “Veiligheid gegarandeerd, verruwing criminaliteit baart zor…..
- Heel natte dinsdag voorspeld..
- Veiligheidsbonden bereiken akkoord met regering..
- ABOP-structuren woedend op Brunswijk: hij handelde tegen co…..
- ABOP weigert regeerakkoord te ondertekenen uit onvrede over…..
- WhatsApp verboden op telefoons Amerikaanse Huis van Afgevaa…..
- Trump kondigt wapenstilstand aan tussen Israël en Iran..
- Suriname mist een breed gedragen plan in verband met 2028..
- Actie personeel Medische Zending duurt voort..
- NAVO-chef Rutte verdedigt Amerikaanse aanvallen op Iran, te…..
- AWJ en veiligheidsbonden bezegelen akkoord belastingverrui…..