In Paramaribo is aangifte gedaan van een verkrachting waarbij een minderjarig meisje het slachtoffer zou zijn geworden van seksueel misbruik door twee tieners. De moeder van het achtjarig meisje meldde het voorval bij de politie, waarna onmiddellijk een onderzoek is gestart.
Volgens de moeder was haar dochter korte tijd vermist, waarna zij haar aantrof in een onbewoonde woning in aanbouw, niet ver van haar huis. Bij het betreden van het pand zou een jongen zijn gevlucht. De moeder heeft daarop het kind meegenomen en contact opgenomen met de politie.
Het meisje zou verklaard hebben tegen haar wil te zijn meegenomen en vastgehouden door meerdere jongens. Ook werd gemeld dat haar mond zou zijn geplakt. Op basis van deze verklaringen is medische hulp ingeschakeld en werd een geneeskundige verklaring opgesteld. Het slachtoffer is voor verdere medische en psychologische begeleiding doorverwezen naar de Spoedeisende Hulp.
De politie onderzoekt de zaak met prioriteit. Er worden momenteel getuigen gehoord en sporen veiliggesteld. In het belang van het lopend onderzoek en de bescherming van het kind worden geen nadere details verstrekt.
- Venetiaan: ‘ De NPS is niet van Greg Rusland’..
- Duurzame broccoliteelt in Suriname: kans én uitdaging..
- NPS-erevoorzitter Ronald Venetiaan spreekt zich uit over sa…..
- Read Japan-project: Japan schenkt Suriname Diplomaten Insti…..
- Soepinah Elisabeth Rebin-Sanoesi..
- Soepinah Elisabeth Rebin-Sanoesi..
- Ramautarsing: “Zware taak voor komende regering”..
- Stichting 8 December 1982 solidair met oud-president Ronald…..
- Suriname Business Forum gaat voor ‘open en constructief dia…..
- Stichting 8 December 1982 volledig eens met kritiek Venetia…..
- Wereldprimeur: Brazilië vrij van veevirus zonder prik..
- Suriname waarheen?..
- President Santokhi: “Wij vechten door voor democratie en ge…..
- Ontvluchte verdachte aangehouden..
- Procedurele tekortkomingen verkiezingen worden aangepakt..
- VHP geeft de strijd niet op; einduitslag nog niet definitie…..
- Ondernemer in val gelokt bij verkoop auto-onderdelen via Fa…..
- Commissie Veiligheid Verkiezingen 2025 KPS houdt evaluatie …..
- Hernhutterstraat krijgt nieuwe asfaltlaag; werkzaamheden tu…..
- Eerevoorzitter Venetiaan keurt coalitie NPS met NDP ten zee…..
- Venetiaan not amused over samenwerking NPS met NDP..