Met een houwer in zijn ene hand en een aka tiki in de andere bedreigde Siegfried ‘Pir Piri’ F. een groep vrienden. Hij zei tegen deze mannen: “Sa yu man du, mo kap yu in pis pisi.” Roberto T. stopte bij een winkel waar zijn twee vrienden zich bevonden. Terwijl ze met elkaar spraken, bemoeide Pir Piri zich met het gesprek.
Hem werd gezegd dat hij de plaats moest verlaten, waarop hij boos werd en de vrienden uitschold voor alles wat vies en vuil is. Hierna liep hij weg, maar hij kwam terug met een houwer en een aka tiki. Hij zei tegen Roberto T. dat hij hem al langer in de gaten hield en dat hij hem zou doden.
Roberto T. reageerde door te zeggen dat Pir Piri niet wist waarmee hij begon, waarna Pir Piri de dreigende uitlating deed: “Dan san yu man du, mo kap yu in pis pisi.” Vervolgens begon hij driftig met zijn houwer over de betonnen vloer te schrapen, alsof hij deze scherper wilde maken. Daarna maakte hij enkele zwaaiende bewegingen met de houwer in de richting van Roberto en stopte pas toen hij op een afstand van een meter van hem verwijderd stond.
Roberto stapte daarop naar de politie en deed aangifte, waarna Pir Piri werd opgespoord en aangehouden. Bij de politie ontkende hij de bedreiging en weigerde hij een verklaring af te leggen.
Ook bij de rechter ontkende hij de bedreigingen. Desondanks vroeg hij in zijn laatste woord om een kans en beloofde hij zich te beteren toen hij werd geconfronteerd met zijn vele veroordelingen. Hij wilde een kans om zich te bezinnen.
De kantonrechter veroordeelde Pir Piri tot een gevangenisstraf van zes maanden, waarvan vier maanden voorwaardelijk, met aftrek en een proeftijd van twee jaar. Pir Piri zal nog een maand in de gevangenis moeten doorbrengen.
- Pensioenfonds Suriname: Deze week correctie foutieve uitbet…..
- NDP verwerpt intimidatie journalist; dringt aan op snel ond…..
- Verkeersmaatregelen op 25 maart wegens indiening kandidaten…..
- Stichting 8 December 1982 veroordeelt intimidatie van journ…..
- Leerkrachten AMS in staking: sommigen hebben al 6 maanden g…..
- Restaurant Week Suriname 2025: ‘Taste in Bloom’ brengt gast…..
- DNL eist dat al haar kandidaten vermogen vastleggen bij de …..
- Medische schendingen: een persoonlijke ervaring..
- EAG Airport officieel geopend voor internationale vluchten..
- Brunswijk: ‘Ik wil zien wat er na 25 mei zal gebeuren’..
- President: IMF programma vandaag succesvol afgesloten..
- VHP geeft ook verklaring uit over incident journalist..
- Leerkrachten van de AMS in staking na uitblijven achterstal…..
- BREAKING — IMF-programma Suriname geëindigd..
- VHP betreurt incident na afloop ABOP-partijcongres..
- Staatsolie haalt US$ 515,8 miljoen op met uitgifte nieuwe o…..
- Wegomlegging rond kandidaatstellng dinsdag..
- Van cursist tot ondernemer: Shenifa Sedjo lanceert ‘Bergaya…..
- Wegomleggingen in verband met indienen kandidatenlijsten po…..
- Nieuwe Staatsolie-obligatie haalt ruim boven beoogd bedrag..
- Stichting 8 December 1982: intimidatie van journalist onaan…..