Met een houwer in zijn ene hand en een aka tiki in de andere bedreigde Siegfried ‘Pir Piri’ F. een groep vrienden. Hij zei tegen deze mannen: “Sa yu man du, mo kap yu in pis pisi.” Roberto T. stopte bij een winkel waar zijn twee vrienden zich bevonden. Terwijl ze met elkaar spraken, bemoeide Pir Piri zich met het gesprek.
Hem werd gezegd dat hij de plaats moest verlaten, waarop hij boos werd en de vrienden uitschold voor alles wat vies en vuil is. Hierna liep hij weg, maar hij kwam terug met een houwer en een aka tiki. Hij zei tegen Roberto T. dat hij hem al langer in de gaten hield en dat hij hem zou doden.
Roberto T. reageerde door te zeggen dat Pir Piri niet wist waarmee hij begon, waarna Pir Piri de dreigende uitlating deed: “Dan san yu man du, mo kap yu in pis pisi.” Vervolgens begon hij driftig met zijn houwer over de betonnen vloer te schrapen, alsof hij deze scherper wilde maken. Daarna maakte hij enkele zwaaiende bewegingen met de houwer in de richting van Roberto en stopte pas toen hij op een afstand van een meter van hem verwijderd stond.
Roberto stapte daarop naar de politie en deed aangifte, waarna Pir Piri werd opgespoord en aangehouden. Bij de politie ontkende hij de bedreiging en weigerde hij een verklaring af te leggen.
Ook bij de rechter ontkende hij de bedreigingen. Desondanks vroeg hij in zijn laatste woord om een kans en beloofde hij zich te beteren toen hij werd geconfronteerd met zijn vele veroordelingen. Hij wilde een kans om zich te bezinnen.
De kantonrechter veroordeelde Pir Piri tot een gevangenisstraf van zes maanden, waarvan vier maanden voorwaardelijk, met aftrek en een proeftijd van twee jaar. Pir Piri zal nog een maand in de gevangenis moeten doorbrengen.
- Moddergooien..
- Video waarin Simons en Abrahams felle woordenwisseling hebb…..
- Ledenvergadering vakbond beïnvloedt zorgverlening Academisc…..
- PVP vangt bot bij de rechter voor alsnog indienen kandidate…..
- AWJ en ACT bundelen krachten voor trainingen binnenland..
- Kantonrechter wijst verzoek PVP om tijdsverruiming af..
- Laatste reactie op Nagessar..
- Hoe verder na IMF..
- Somalia moderniseert luchtmacht met Turkse T129 ATAK-gevech…..
- Overuren medewerkers STVS deze maand uitbetaald..
- VHP bedankt PL-voorzitter Paul Somohardjo..
- Chevron krijgt extra tijd om Venezuela te verlaten..
- ‘Wan breyti boskopu’ door gebruik AI geschrapt uit Suripop …..
- Nederlandse vrouw gearresteerd op luchthaven Hongkong met 1…..
- RGD zet stappen richting financiële zelfstandigheid..
- CHS: ‘Minister Biza mag wél op DNA-kandidatenlijst staan…..
- Startsein voor bouw zeedijk langs Brantimakkaweg..
- Rusland: Wij worden de grootste partij na 25 mei..
- Asabina: ‘Raymond Landveld is mijn presidentskandidaat’..
- Dief vlucht maar wordt door eigenaar ingerekend..
- Natio voor de tweede keer in de geschiedenis naar Gold Cup..