NDP-kandidaat André Misiekaba stelt dat de huidige regering aanzienlijk meer inkomsten heeft gegenereerd en ook fors heeft geleend, zonder dat de samenleving daar enig voordeel van ondervindt. “Alle subsidies zijn afgeschaft, maar toch geniet het volk niet van de extra inkomsten. Pe a moni deh?” vroeg hij zich af tijdens een NDP-vergadering in Marijkedorp.
ADVERTENTIE
Volgens Misiekaba heeft de regering geprofiteerd van hoge goud- en olieprijzen, maar leeft het volk desondanks in diepe armoede. “De prijzen zijn meer dan verdubbeld, dus de inkomsten zijn zeker niet gering,” merkte hij op. Daarnaast wees hij erop dat er nooit eerder zoveel aan governmenttake is betaald aan de pomp, terwijl de burger het steeds moeilijker heeft. “Toch pinaart het volk,” concludeerde de kandidaat voor De Nationale Assemblee (DNA).
De politicus uitte scherpe kritiek op het regeringsbeleid, waarbij volgens hem zodanige fouten worden gemaakt dat de rechter heeft besloten om bepaalde infrastructurele projecten stil te leggen. “De voorbereiding is niet in orde. Het is dus terecht dat de rechter heeft ingegrepen,” stelde Misiekaba.
Hij betwijfelt of de beschikbare middelen op de juiste manier worden besteed, gezien het uitblijven van merkbare ontwikkelingen. “Een regering die niet verantwoord omgaat met het geld van het volk, verdient het om in te pakken en naar huis te gaan,” aldus Misiekaba.
Daarnaast brak hij een lans voor de Marrons en Inheemsen. Volgens hem moeten deze bevolkingsgroepen in de volgende regering geen genoegen nemen met een tweederangsbehandeling. “Als ze garanties willen op gelijkwaardige behandeling, moeten ze ervoor zorgen dat de NDP als winnaar uit de bus komt,” aldus de politicus.
- Zware regenval Nickerie is financiële klap voor rijstsecto…..
- President: ‘Hoogste leeftijdscategorie komt eerst aan bod b…..
- Suriname en OAS ondertekenen overeenkomst voor verkiezingsw…..
- NDP ADVERTORIAL..
- BEKENDMAKING AFSLUITING Van t Hogerhuysstraat i.v.m. Repara…..
- Krachtige aardbeving treft Ecuador, gebouwen beschadigd..
- Henk Kimpoel en Mariano Bergraaf gehuldigd als doorzetters..
- 33 Surinaamse artiesten in ‘Flourish – Suriname in Moti…..
- Camerabeelden leiden tot aanhouding overvallers Suribetshop..
- Drie politieke partijen hadden aangifte voor verduistering …..
- Raghoebarsing hint op afscheid: ‘Tijd voor jonger bloed op …..
- ‘Rechtszaken brengen verkiezingen niet in gevaar’..
- KPS deelt veiligheidsinstructies met gezagdragers Tapanahon…..
- Van ’t Hogerhuysstraat tussen Slangenhoutstraat en Industri…..
- Niet vanzelfsprekend..
- Visser vermist na sprong uit boot na ruzie op zee..
- ECD heeft smokkelwaar vastgesteld in Wanica..
- Narcoticabrigade verbrandt drugs te Kraka..
- A20-voorzitter Reyme betreurt gebruik van term “niet knap…..
- Voorlopige hechtenis ex-vriend verlengd na tegenstrijdige v…..
- Een volk dat leert uit zijn fouten..