André Misiekaba, parlementskandidaat en NDP-topper beloofde in het programma Suriname Kiest af te rekenen met corruptie. Hij benadrukt dat er een zero tolerance beleid gevoerd zal worden zonder aanziens des persoon. Eerlijkheid, hard werken, tranparantie en anti-corruptie zijn allemaal dingen die positief zullen veranderen. Hij is terug van weggeweest en vindt dat de partij klaar is voor drastische veranderingen, er is vooruitgang geboekt en hij kan zich terugvinden in de idealen. Daarom ook de slogan: “w’o kenki a systeem”. Misiekaba: ‘we moeten geloof hebben in transformatie van mensen, zoniet moeten we de tent sluiten’.
Door Rudi Esajas en Glenn Truideman | Interview onderaan het artikel
In 2020 verloor de NDP de verkiezingen, waarna Misiekaba van het politiek toneel verdween. Thans is hij teruggekomen om te blijven. Volgens interne peilingen zijn de vooruitzichten voor de NDP positief. Met het nieuwe kiesstelsel zal de NDP tussen de 20 en 23 zetels halen. In 2025 is het gelukt 26 zetels te behalen dus de kans zit erin dat het zich kan herhalen, stelt de politicus. De groep zwevende kiezers zal uiteindelijk de beslissende factor zijn. Maar het is nog altijd afwachten.
Misiekaba zegt te hopen op de ondersteuning van het volk, zodat de partij aan de slag kan met wat hij noemt ‘NDP nieuwe stijl’. Er zijn veel dingen goed gegaan tijdens die regeerperiode, maar ook een heleboel dat anders kon. In de regel is het meestal de voorzitter van de partij die president wordt maar mocht anders blijken dan zullen de structuren bij mekaar komen.
- Ramadhin: “Roep om betere zorg gehoord en beantwoord”..
- Column: Borrelpraat no. 872..
- Somohardjo: VHP komt met Javaanse vicepresidentskandidaat..
- Nationaal Archief Suriname en Nederland versterken samenwer…..
- USV: ‘Wij vragen geen ode – wij vragen om daden’..
- BUSINESS AS USUAL..
- WEGENPROJECTEN IN HET VERKIEZINGSJAAR ROEPEN VRAGEN OP..
- Nieuw sportveld en logeergebouw in Godoholo..
- RBT- Midden houdt manspersoon aan voor verduistering..
- Vrouw met pepermunt aangehouden waarin drugs was verwerkt o…..
- Missie SHK verzorgt Pediatric Basic Life trainingen aan zor…..
- Eerste steenlegging bouw overdekte openlucht crematiezaal t…..
- Verkiezingsvoorlichting ook voor Blindencentrum..
- SVV U21-jongens volleybalkampioen..
- Rover rukt ketting van gepensioneerde man weg..
- Santokhi fietst met 1.700 deelnemers: logistieke problemen …..
- Politici creëren graag preferente werkelijkheden..
- Onderminister Biza: “Verkiezingen gaan normaal door”..
- Amerikaanse oud-president Biden heeft agressieve vorm van p…..
- Dame geraakt door schot uit illegaal vuurwapen..
- WAAR BLIJFT DE VERBINDING MET HET VOLK..