PARAMARIBO — Miquella Huur wist het ministerie van Regionale Ontwikkeling “zichtbaar en mobiel” maken, met beleid dat van onderaf wordt opgebouwd. De nieuwe bewindsvrouw zal daarbij inzetten op samenwerking met traditionele gezagsdragers, coöperaties en jongerenorganisaties. Ook wil ze interne processen verbeteren, investeren in personeel en het huisvestingsprobleem van het ministerie oplossen.
Huur nam donderdag officieel over als minister van Regionale Ontwikkeling. “Het is een grote eer om als oud-medewerker nu uw minister te zijn”, zei ze. De bewindsvrouw benadrukte het belang van decentralisatie, participatief bestuur en het stimuleren van ondernemerschap, in lijn met het regeerakkoord.ADVERTISEMENT
“Het is een grote eer om als oud-medewerker nu uw minister te zijn”Miquella Huur
Mavrick Boejoekoe (directeur Regionale Ontwikkeling) en Sharma Betterson-Leeflang (onderdirecteur Administratieve Diensten) spraken namens het directieteam hun steun uit aan de nieuwe minister. Abop-voorzitter Ronnie Brunswijk riep op tot eenheid binnen het ministerie. De dag werd afgesloten met een rondleiding en entertainment.
- Financiënminister Raghoebarsing: ‘Subsidies moeten nog meer…..
- “Geen plek voor politieke miljonairs”..
- FAREWELL FERNALD..
- Amar Ramadhin over vijf bewogen jaren..
- Onweersbuien en afnemende regen..
- Shri Shiv Párthiv Pújan 11e editie groots opgezet in Surina…..
- Politicoloog Breeveld gaat in op de nieuwe ministersploeg..
- Wegomleggingen en verkeersafsluitingen Anthony Nesty Sporth…..
- Internationale bemanning keert terug naar aarde na succesvo…..
- Duitse douane vindt 1500 vogelspinnen, verstopt in koekjesd…..
- Davinia Gwenneth Chin-Fo-Sieeuw (38) ‘s-Gravenhage 9…..
- Noodzakelijke reparaties Van ’t Hogerhuysstraat vielen niet…..
- Havo 1 en Havo 4 kampen met aanhoudende stroomuitval en wat…..
- Frankrijk dringt aan op ratificatie grensprotocol met Surin…..
- Column: Een brief van Chan aan Jenny..
- Ministerschap Ismanto Adna van de baan..
- BESCHOUWING — Beloften van vernieuwing, praktijken van beho…..
- Panka: “Met president-elect Simons komt corruptiebestrijdin…..
- UNICEF en Assuria lanceren Healthy Lifestyle Programma voor…..
- Fernald stapt uit NPS: ‘De maat is vol’..
- Overheid maakt macro-economische vorderingen, maar schuldpo…..