Het ministerie van Onderwijs, Wetenschap & Cultuur (MinOWC) spreekt haar diepe medeleven uit met de ouders, famille, medeleerlingen en het personeel van de MULO Hockeystraat, met het tragische verlies van één van haar leerlingen. Gisteren besloot hij uit het leven te stappen.
Zelfmoordgedachten? Praten helpt, bel naar de crisishulplijn op 114, of naar PCS op 477190 of stap naar de huisarts.
‘Het verlies van een jong leven laat een leegte achter die met geen woorden te vullen is. Wij wensen de ouders en overige nabestaanden veel kracht, troost en steun toe in deze moelijke periode. Dit ingrijpende voorval herinnert ons eraan hoe belangrijk het is om oog te hebben voor het welzijn van onze kinderen en jongeren. Het ministerie bijft zich inzetten voor het versterken van de mentale gezondheidszorg in het onderwijs, zodat leeringen in een veilige en ondersteunende omgeving kunnen opgroeien en zich ontwikkelen’, aldus het ministerie in een verklaring.
Het ministerie doet een voorstel van social media posts in verband met Mental Health Awareness Month. Download hier het overzicht van de links:
MINOWC- VOORSTEL SOCIAL MEDIA POSTS MENTAL HEALTH AWARENESDownload
- Minister Huur geïnformeerd over kerntaken afdelingen RO..
- ‘Onoplettende’ DNA-leden..
- Samenwerking cruciaal voor gezondere toekomst..
- Juspol-minister Monorath bij Hof van Justitie: ‘Waarborgen …..
- VES: “President Simons moet fiscale discipline waarmaken…..
- Cuba wil sterkere positie Spaans in Surinaams onderwijs..
- TCT-minister en IDB-delegatie bespreken urgente onderwerpen…..
- Zorgovereenkomst zorgt voor debat in De Nationale Assemblee..
- Minister GBB werkt aan ontsluiting naar gebieden van uitgeg…..
- George Ramjiawansingh laat onuitwisbare stempel achter op S…..
- Voormalig coalitie-DNA-lid tankte voor SRD 165.000 gratis b…..
- Hof van Justitie legt nadruk op toegankelijke rechtspraak i…..
- Bouw nieuwe DNA-vergaderzaal tijdelijk stilgelegd..
- Tiener ingesloten wegens oplichting en verduistering..
- Rudy Eugene Eijndhoven (69) Paramaribo 9-8-2025..
- Maandelijks overleg korpsleiding en politiebond..
- VS-mensenrechtenrapport Suriname 2024: Rechten op papier, k…..
- Hoofd Examenbureau roept op tot rust en focus voor 1200 AVO…..
- ‘Ik ben in mijn goede naam en eer aangetast’, zegt Gangabis…..
- DNA keurt Begroting 2025 goed..
- Robinhood-trainer Gödeken: ‘We weten wat de kansen en bedre…..