Op de verschillende ministeries wordt onderzoek gedaan naar vermeende onregelmatigheden. President Jennifer Simons houdt zich hier persoonlijk niet mee bezig. De opdracht is dat indien er onregelmatigheden zijn geconstateerd er een dossier moet worden opgebouwd die ter onderzoek wordt doorgestuurd naar de procureur-generaal. Dat zei de president zojuist tijdens een regeringsvergadering.
Niets gaat in de doofpot, maar als er geen sterk dossier is, zal de zaak doodbloeden. ‘Ik ben niet de rechterlijke macht. Wat we wel doen is dat ding doorsturen naar de rechterlijke macht’, aldus Simons. Als de case zwak is, kan de pg niets mee.
Het valt de president op dat burgers zich afvragen waarom mensen niet opgesloten worden voor corruptie. ‘Ik ga niemand opsluiten. Ik ga niet bemoeien. Zodra er corruptie is, gaat het naar de pg. Echter moet je een zaak naar de pg sturen, die naar de pg moet’, zegt de president. De ministers zijn al drie weken bezig met de dossiers.
- OWRO pakt meest urgente wegen aan..
- Eén dode bij brute overval Brokopondo..
- Scheikundig onderzoek bepaalt vervolgzaak verdachte Mark V...
- Albina en Moengotapu afhankelijk van één noodaggregaat – ui…..
- Politiebericht over doodgeschoten man te Brokopondo..
- DE WAARDE VAN JONGE LEVENS..
- Buitenlandse kritiek doet Israëlische regering weinig..
- Roy Vincent Dens (78) Paramaribo 22-8-2025..
- Carmen Zita Landburg (87) Rotterdam 22-8-2025..
- Aankomende dc’s worden getrained..
- US$ 165.000 overgemaakt voor afstudeerexamen Surinaamse stu…..
- Lions Club Parwani lanceert Peace Poster Project 2025 – Tog….
- Open sollicitaties voor bestuursvoorzitter en president-com…..
- President Simons: “Investeren in watervoorziening is essent…..
- Binnen twee maanden duidelijkheid over beleid per ministeri…..
- EZ versterkt samenwerking met KMO-fonds, Trustbank Amanah e…..
- Dode en gewonde bij gewapende overval in Brokopondo .
- Notoire 51-jarige inbreker in Nickerie aangehouden.
- Man (40) mishandelt zijn 35-jarige zus en bedreigt haar met….
- MI-GLIS functioneert voornamelijk onafhankelijk..
- Hoofdkantoor OWRO al een week zonder water..