Minister Marinus Bee van Binnenlandse Zaken (BiZa), heeft vandaag de voortgang bevestigd van de beleidscoördinatie en strategische planning voor het resterende dienstjaar 2025. Samen met het directieteam, afdelingshoofden en vertegenwoordigers van alle beleidsgebieden zijn de prioriteiten opnieuw geëvalueerd en afgestemd. De bijeenkomst, die volgde op de sessie van zaterdag 16 augustus, stond in het teken van het verder uitwerken van de speerpunten binnen de verschillende beleidsgebieden. Hiermee wordt de continuïteit van het ingezette beleid gewaarborgd en wordt er gewerkt aan een consistente uitvoering van de doelstellingen voor 2025.
Deze voorbereidende werkzaamheden vormen tevens een belangrijke basis voor de financiële koststelling van het ministerie. Dit document wordt toegevoegd aan de jaarrede van de president, waarmee de inzet en resultaten van Binnenlandse Zaken ook richting de samenleving en het parlement worden verantwoord.
Momenteel worden de hoofdlijnen van het beleid vastgesteld, waarbij verschillende afdelingen, waaronder het Algemeen Secretariaat Verkiezingen, Bureau Gender-aangelegenheden, Communicatie Unit, Kustwacht, Centraal Bureau voor Burgerzaken, Pensioenfonds, Human Resource Management, Nationaal Archief Suriname, Religieuze Aangelegenheden en Bureau Migratie en Integratie, actief betrokken zijn in het proces.
De komende dagen staat de finalisering van het beleid op de agenda, onder leiding van BiZa-onderminister Kelvin Koniki, de Plan Unit BiZa en het technisch systeem-team. Vervolgens zal de tekstverwerking plaatsvinden en zal het uiteindelijke beleidsplan worden gepresenteerd tijdens een overleg met president Jennifer Simons, in het kader van de voorbereiding van de jaarrede en het Strategisch Ontwikkelingsplan 2026-2031.
The post Ministerie van BiZa werkt aan finalisering beleidsplan ..
- Suriname gereed voor CARIFESTA XV in Barbados..
- KOEK VERDELEN..
- Colombiaanse presidentskandidaat twee maanden na aanslag ov…..
- Dankwoord aan dhr Bryan Isaacs..
- Shariarechtbank Indonesië veroordeelt twee mannen tot stoks…..
- Harriëtte Hermina Zorgvol – de Getrouwe (96) Amsterda…..
- (Pienke) Edmé Johanna Schubert (73) Den Haag 8-8-2025..
- CASAS-directeur: ‘duidelijk luchtvaartbeleid nodig’..
- Dankbetuiging aan de heer Isaacs..
- MAS beloont best geslaagden Marowijne met laptops en Mariti…..
- Ex-korpschef Isaacs: ‘Functie van korpschef lijkt speelbal …..
- Met stakeholders beleid ontwikkelen voor gezondheidszorg, z…..
- Man aangehouden door RBTP.
- Simons: “27 voertuigen teruggehaald bij oud-president Santo…..
- Bij bezoek Landveld aan NVB: Busvergunningen worden voorlop…..
- Suriname en Frankrijk bespreken medische samenwerking en mi…..
- Mini-expo Sint Elisabethschool 1..
- Monorath belooft versterking en betere faciliteiten voor pe…..
- TotalEnergies Suriname start Scholarship Programma voor jon…..
- Besluit over toekomst SLM gebeurt binnen drie maanden..
- KPA krijgt toezeggingen voor renovatie, uniformen en wapenu…..