Het directoraat Communicatie van het ministerie van Transport, Communicatie en Toerisme (TCT) blikt tevreden terug op een succesvolle eerste editie van de mini ICT-beurs, die op 21 en 22 februari in Ballroom Prince werd gehouden. Het evenement trok ruim 1000 bezoekers aan, die de kans kregen om kennis te maken met innovatieve producten, diensten, trainingen, vacatures en samenwerkingsmogelijkheden binnen de ICT-sector.
De beurs bood een gevarieerd programma met presentaties, interactieve paneldiscussies en workshops. Vooral de sessies van Young Engineers en Zaplab wekten veel interesse, evenals de opleidingsmogelijkheden die Jansen en Partners presenteerde. Technovate wist daarnaast nieuwe klanten aan zich te binden.
Waarnemend directeur Communicatie, Lucretia Pinas, benadrukte in haar openingswoord het belang van digitale toegankelijkheid voor iedereen. “Het directoraat Communicatie blijft zich inzetten voor een inclusieve digitale toekomst. Dit succes bevestigt onze toewijding en stimuleert ons om vaker activiteiten te organiseren, zodat alle burgers kunnen profiteren van technologische ontwikkelingen”, aldus Pinas.
Verschillende bedrijven en instellingen droegen bij aan het succes van de beurs. Ook sprekers van Hakrinbank, Digicel Business, ZWinQ, Telesur en Technovate deelden belangrijke inzichten. De beurs bood niet alleen een platform voor kennisdeling en netwerken, maar stimuleerde ook nieuwe samenwerkingen en innovatieve technologische initiatieven.
- VES: Dubbel aantal patiënten moest behandeld worden met SRD…..
- Amazone-landen gaan eensgezind standpunt innemen op klimaat…..
- Trump geeft Musk opdracht USAID fors in te krimpen: ‘ongeke…..
- Lygia Orgine Moi-Thuk-Shung – Pinas (84) Amsterdam 30…..
- Frank Herman Faverey (67) Amsterdam 30-1-2025..
- NPS formeel ingeschreven in het openbaar register..
- VVD roept vooral mannen op zich kandidaat te stellen..
- Oplevering hoofdbureau van Politie in 2026..
- Jarige Santokhi lanceert opnieuw boek met verworvenheden..
- Column: Toch lijk uit de kast gevallen…..
- Ruim 45 jaar na militaire staatsgreep: hoofdkwartier van po…..
- Uraiqit Ramsaran wast handen in onschuld over afstaan terre…..
- Vicepresident Brunswijk grootste afwezige bij introductie I…..
- Rusland: ‘NPS zal na 25 mei niet te negeren zijn’..
- Perceel zonder toestemming SoZaVo verstrekt aan Landvreugd..