Het directoraat Communicatie van het ministerie van Transport, Communicatie en Toerisme (TCT) blikt tevreden terug op een succesvolle eerste editie van de mini ICT-beurs, die op 21 en 22 februari in Ballroom Prince werd gehouden. Het evenement trok ruim 1000 bezoekers aan, die de kans kregen om kennis te maken met innovatieve producten, diensten, trainingen, vacatures en samenwerkingsmogelijkheden binnen de ICT-sector.
De beurs bood een gevarieerd programma met presentaties, interactieve paneldiscussies en workshops. Vooral de sessies van Young Engineers en Zaplab wekten veel interesse, evenals de opleidingsmogelijkheden die Jansen en Partners presenteerde. Technovate wist daarnaast nieuwe klanten aan zich te binden.
Waarnemend directeur Communicatie, Lucretia Pinas, benadrukte in haar openingswoord het belang van digitale toegankelijkheid voor iedereen. “Het directoraat Communicatie blijft zich inzetten voor een inclusieve digitale toekomst. Dit succes bevestigt onze toewijding en stimuleert ons om vaker activiteiten te organiseren, zodat alle burgers kunnen profiteren van technologische ontwikkelingen”, aldus Pinas.
Verschillende bedrijven en instellingen droegen bij aan het succes van de beurs. Ook sprekers van Hakrinbank, Digicel Business, ZWinQ, Telesur en Technovate deelden belangrijke inzichten. De beurs bood niet alleen een platform voor kennisdeling en netwerken, maar stimuleerde ook nieuwe samenwerkingen en innovatieve technologische initiatieven.
- Wereldbank: $ 524 miljard nodig voor herstel Oekraïne..
- ‘Chinalco is van de baan’, stelt Brunswijk..
- Suriname kondigt deelname aan World Expo 2025 aan..
- Paarse verbazing en geel goud..
- Bromfietser op slag dood in Nickerie..
- Suriname neemt deel aan World Expo 2025 in Japan..
- Wet Grondenrechten aangehouden; regering treedt in overleg..
- PALU-voorzitter: Grondenrechten niet door onze strot duwen..
- Presidentiële werkgroep grijpt in bij sociale instellingen..
- Specialisten en patiëntenrechten..
- Minderdraagkrachtigen sneller toegang tot voedselpakketten …..
- Kioe A Sen: ‘We moeten altijd de context begrijpen en niet …..
- CHS legt documenten 15 partijen ter inzage..
- Hoe verandert men een corruptief politiek systeem?..
- Concubinaat is eindelijk wettelijk erkend in het nieuwe Sur…..
- Juwelier ingesloten wegens verduistering en oplichting..
- Jaloerse man slaat vrouw in elkaar om zuigzoen..
- Eerste stap naar 1×24 uur stroom in Apetina gezet..
- Registratie politieke organisaties in volle gang..
- Privatisering van de zorg: een sluipmoordenaar voor Surinam…..
- ‘Voortgang gedachtegoed Desi Bouterse is hem eren’, zegt ND…..