Minister Raymond Landveld van Transport, Communicatie en Toerisme (TCT) is tijdens de regeringsvergadering vandaag ingegaan op actuele zaken binnen zijn ministerie. Hij gaf aan dat er momenteel wordt gewerkt aan de huisvesting van het ministerie, waarbij verschillende opties worden vergeleken voordat een besluit wordt genomen.
Verder besprak de minister de acties van bus- en boothouders, die dit jaar nog geen betalingen hebben ontvangen voor hun contracten met het Nationaal Vervoerbedrijf (NVB). Dit vraagstuk wordt besproken met het Ministerie van Financiën & Planning en de regering; hiervoor is twee weken uitstel gevraagd om tot een oplossing te komen.
Daarnaast loopt er een CLAD-onderzoek naar de verhoging van het huurtarief per 1 januari, dat is vastgesteld op SRD 25 per kilometer. Volgens de minister is dit onderzoek gelast, waarna houders hun achterstallige betalingen over het eerste kwartaal alsnog kunnen ontvangen. Tot die tijd is geadviseerd een officieel schrijven aan Financiën te richten en uitbetaling volgens het oude tarief te verzoeken.
- Onzekerheid over mulo-uitslag: scholen moeten resultaten aa…..
- Man aangehouden voor oplichting via gehackt Facebook accoun…..
- Monorath: ‘Niet eenieder kan in aanmerking komen’..
- Ministerie van Onderwijs verruimt herexamennormen leerjaar …..
- Man aangehouden voor oplichting via Facebook-account..
- Bewoners luiden noodklok over vestiging goudbedrijf in woon…..
- CEO Baitali: ‘Wij strijden niet voor het werk, maar voor ee…..
- ‘Mediation is geen trucje’..
- Belgische studenten promoten toerisme naar Suriname..
- Hevige regen vertraagt herstelwerkzaamheden Van ’t Hogerhuy…..
- Rusland wil binnen twee weken verbetering situatie Van ’t H…..
- ‘Parts Unknown’: Suriname..
- LVV wil visserijsector versterken..
- Vertraging lapwerkzaamheden Van ’t Hogerhuysstraat wegens w…..
- Politie regio Oost houdt man aan voor oplichting.
- Carmen Vriesde..
- Behoorlijk bestuur..
- Wanorde bij bushalte Paramaribo–Lelydorp door aanhoudende a…..
- OM EIST 10 JAAR VOOR DOODSLAG OP OOM IN GOUDVELD.
- OM EIST 14 JAAR GEVANGENIS VOOR BEROVING, VERKRACHTING EN B….
- OM eist 10 jaar voor doodslag op oom..