Minister Raymond Landveld van Transport, Communicatie en Toerisme (TCT) is tijdens de regeringsvergadering vandaag ingegaan op actuele zaken binnen zijn ministerie. Hij gaf aan dat er momenteel wordt gewerkt aan de huisvesting van het ministerie, waarbij verschillende opties worden vergeleken voordat een besluit wordt genomen.
Verder besprak de minister de acties van bus- en boothouders, die dit jaar nog geen betalingen hebben ontvangen voor hun contracten met het Nationaal Vervoerbedrijf (NVB). Dit vraagstuk wordt besproken met het Ministerie van Financiën & Planning en de regering; hiervoor is twee weken uitstel gevraagd om tot een oplossing te komen.
Daarnaast loopt er een CLAD-onderzoek naar de verhoging van het huurtarief per 1 januari, dat is vastgesteld op SRD 25 per kilometer. Volgens de minister is dit onderzoek gelast, waarna houders hun achterstallige betalingen over het eerste kwartaal alsnog kunnen ontvangen. Tot die tijd is geadviseerd een officieel schrijven aan Financiën te richten en uitbetaling volgens het oude tarief te verzoeken.
- Piloten in strafzaak drugsvliegtuig: ‘We zijn onschuldig…..
- Ministerie van EZ houdt geslaagde ondernemerschap training ….
- Palestina schrijft geschiedenis met Miss Universe-debuut.
- PARLEMENTAIRE DEBATTEN VAN INHOUDELIJK NAAR AANVALLEND..
- WIJNERMAN(NEN)..
- Zevenentwintig..
- Verzoening tussen nazaten van Afrikanen en inheemsen: een n…..
- Kiwanis Club beloont uitblinkers Fatimaschool met Award of ….
- Schaak aspiranten toernooi in Denksportcentrum.
- Crisisteam doneert groenten aan tehuizen: “Het gaat om dele….
- ‘Kow Gwe’ laat Theaterfestival De Parade lachen, slikken en…..
- President: binnen drie maanden besluit over toekomst SLM..
- Grootschalige schoonmaakactie in centrum Paramaribo.
- Ameera Hashwi schrijft geschiedenis in Wayne County.
- ‘Leerling versus meester’ in basketbalfinale SCVU-Koi Carpe…..
- KAMELEONPOLITIEK ONDERMIJNT VERTROUWEN..
- Param4ryow terug als Yopii..
- Decentralisatie, economische diversificatie en belastinginn….
- 9 bromfietsen en 1 motor in beslag genomen tijdens controle….
- President Simons: ‘Sterke aanwijzingen van corruptie bij so….
- Politie onderschept 28 kilogram vermoedelijke marihuana in ….