Suriname maakt aanzienlijke stappen om de export van groenten en fruit te verbeteren en te voldoen aan internationale standaarden. Dit gaf minister Parmanand Sewdien van Landbouw, Veeteelt en Visserij (LVV) aan voor aanvang van de wekelijkse vergadering van de Raad van Ministers (RvM).
De samenwerking met de Nederlandse Voedsel- en Warenautoriteit (NVWA) lijkt een belangrijke stap te zijn om Surinaamse inspecteurs te trainen, wat kan bijdragen aan het waarborgen van de kwaliteit en veiligheid van de producten. Ook de oprichting van laboratoria en de ondersteuning van internationale organisaties zoals de Inter-Amerikaanse Ontwikkelingsbank (IDB) en de Voedsel- en Landbouworganisatie (FAO) zullen cruciaal zijn om de processen te versterken.
Aangezien de eisen voor export wereldwijd steeds strenger worden, is het goed om te zien dat er al processen zijn geïmplementeerd om aan deze normen te voldoen. De minister van Landbouw, Veeteelt en Visserij (LVV) lijkt zich te richten op het verbeteren van de exportinfrastructuur, wat kan helpen om de landbouwsector in Suriname verder te laten groeien en meer markten te bereiken.
- Sewdien: “Voedselpakketten zijn veilig”..
- Tweede ronde 9e Algemene Volks- en Woniningtelling van star…..
- VES gaat in op uitnodiging NDP..
- Ramdin heeft voldoende steun voor topfunctie OAS..
- Oplichting en valsheid in geschrifte leiden tot inverzekeri…..
- Israëlische minister dreigt Palestijnen met gedwongen migra…..
- Nog twee dagen voor checken persoonsgegevens..
- PAHO waarschuwt voor verhoogd risico op dengue-uitbraken..
- Nationaal en internationaal komt het vaker voor dat OM word…..
- Sticon schrikt van brief Landvreugd in kwestie gronddispuut..
- Kaart toont de top exportpartner voor elk G20-land...
- Waldi Anches winnaar tweede editie veteranen damkampioensch…..
- Uitslagen Voetbal Wedstrijden van 10 februari 2025..
- AWJ geeft nadere uitleg over vaststelling armoedegrens..
- Nibte wacht goedkeuring ALV af om DNA-kandidaat te zijn..
- Auto vliegt in brand tijdens verkeerscontrole; politieagent…..
- Suriname werkt aan uitdagingen rond NRA-beoordeling..
- Santokhi: ‘Suriname mag geen fouten tolereren bij eerste of…..
- Business Summit of Diaspora Suriname pakt uit met Culinary …..
- Crooked Hillary.Deze moorden zijn het hoogtepunt van de Ame…..
- Unieke overeenkomst Shata en L’Institut des Amériques Surin…..