Suriname maakt aanzienlijke stappen om de export van groenten en fruit te verbeteren en te voldoen aan internationale standaarden. Dit gaf minister Parmanand Sewdien van Landbouw, Veeteelt en Visserij (LVV) aan voor aanvang van de wekelijkse vergadering van de Raad van Ministers (RvM).
De samenwerking met de Nederlandse Voedsel- en Warenautoriteit (NVWA) lijkt een belangrijke stap te zijn om Surinaamse inspecteurs te trainen, wat kan bijdragen aan het waarborgen van de kwaliteit en veiligheid van de producten. Ook de oprichting van laboratoria en de ondersteuning van internationale organisaties zoals de Inter-Amerikaanse Ontwikkelingsbank (IDB) en de Voedsel- en Landbouworganisatie (FAO) zullen cruciaal zijn om de processen te versterken.
Aangezien de eisen voor export wereldwijd steeds strenger worden, is het goed om te zien dat er al processen zijn geïmplementeerd om aan deze normen te voldoen. De minister van Landbouw, Veeteelt en Visserij (LVV) lijkt zich te richten op het verbeteren van de exportinfrastructuur, wat kan helpen om de landbouwsector in Suriname verder te laten groeien en meer markten te bereiken.
- Santokhi ziet nog geen aanleiding om Landvreugd thuis te ze…..
- Armoedegrens vastgesteld op SRD 7.337..
- Boksteen: Paramaribo goed voor 20 zetels; Wanica 12..
- Ambtenaren bij STVS eisen uitbetaling van overuren..
- Suriname trekt investeringen aan met vier nieuwe samenwerki…..
- NH bezoekt binnenland voor energieproject Biosweet II..
- Veiligheid op het water opgevoerd in Nickerie en Apoera..
- Volleybalsters Yelyco hebben geen kind aan Livo..
- Basisschool Botopasi kreeg 60 jaar geleden GLO-status..
- Waldi Anches in polepositie veteranen damkampioenschap..
- Karateka’s in startblokken voor ABC-toernooi..
- MOU’s getekend tijdens de International Business Conference…..
- Nieuwe beweging ‘Suriname Boven Alles’ gelanceerd..
- IMF: Suriname op weg naar explosieve economische groei door…..
- GEVAARLIJKE KUIL..
- A20: Investeren in Suriname? Eerst een realiteitstest..
- Drugsverdachte met SRD 200.000 aangehouden..
- Mac Andrew roept STVS-personeel op in dialoog te blijven..
- “Diaspora biedt kansen voor groei en vooruitgang”..
- President: BIZA-minister wordt niet op non-actief gesteld; …..
- Armoedegrens nu vastgesteld op SRD 7337..