Na het heuglijke nieuws dat Suriname officieel is erkend als malariavrij land door de Wereldgezondheidsorganisatie (WHO), volgt opnieuw een bijzonder moment voor het ministerie van Volksgezondheid. In de meest recente editie van de IsDB Digest, een vooraanstaande wetenschappelijke publicatie van de Islamic Development Bank (IsDB), is een artikel verschenen, waarin de Surinaamse minister van Volksgezondheid, drs. Amar Ramadhin, een belangrijke bijdrage heeft geleverd.
Het artikel geeft weer welke concrete stappen zijn ondernomen sinds het aantreden van de regering Santokhi-Brunswijk en minister Ramadhin, die uiteindelijk hebben geleid tot de goedkeuring van de financiering voor de nieuwbouw van het Academisch Ziekenhuis Paramaribo (AZP). In het artikel wordt de snelheid en doelgerichtheid waarmee Suriname en de IsDB gezamenlijk hebben gewerkt aan dit belang-rijke project, uiteengezet.
Het is de eerste keer dat een Surinaams artikel wordt gepubliceerd in de IsDB Digest – een mijlpaal die niet alleen de toewijding van de minister onderstreept, maar ook het groeiende internationale vertrouwen in de hervormingsgerichte koers van de Surinaamse gezondheidssector.
Minister Ramadhin reageerde verheugd op het nieuws:
“Het is een eer om namens Suriname te kunnen bijdragen aan een internationaal erkend wetenschappelijk platform. Dit toont aan dat onze inspanningen ook buiten onze landsgrenzen gezien en gewaardeerd worden. Het is bovendien een extra stimulans om door te gaan met het versterken van onze gezondheidszorginfrastructuur.”
De publicatie sluit aan bij de bredere inspanningen van het ministerie om niet alleen de volksgezondheid te verbeteren, maar ook structurele investeringen in zorginstellingen mogelijk te maken met duurzame internationale samenwerking.
The post Minister Ramadhin draagt bij aan publicatie in Islamic Development Bank Digest ..
- Volksgezondheid: ‘Geen verhoogd risico hersenvliesontstekin…..
- Suriname in de gevarenzone: waarom we onze economie digitaa…..
- DE BRANDWEER HELPEN?..
- SLM BLIJFT GEGIJZELD DOOR POLITIEK..
- De Wil van het Lot..
- Vaardigheden ME’ers aangescherpt tijdens training..
- Basya Tweeling: “Ontruiming Kamp 21 nodig om tweede Matawai…..
- Hassankhan en Boksteen pleiten voor hervorming verkiezingsp…..
- President: “Boeroe-verhaal deel groter Surinaams verhaal va…..
- Afrikaanse financiering moet groter deel olie-inkomsten in …..
- Minister Raghoebarsing roept op tot eenheid: “Stop met etni…..
- ENORME ACHTERUITGANG EN ONSPORTIEF VERLIES..
- Ondanks misstanden: Verkiezingen van 25 mei 2025 officieel …..
- Dikan: “We moeten nu werk van maken om de traditionele rech…..
- Regen in de ochtend, droog in de nacht..
- Oud-Oranjevoetballer Quincy Promes in Nederlandse cel..
- Baby van hersendode vrouw in Georgia geboren via keizersned…..
- Magdalena Victorine Bruining gehuwd Feller (80) Paramaribo …..
- Internationale Yoga Dag: Een Oproep tot Eenheid en Gezondhe…..
- Verzetdag 618: Amnesty en 113 organisaties eisen opschortin…..
- CBvS-directeur Dorinnie: “Geen reden tot paniek, SRD is 90 …..