Minister Diana Pokie van Sociale Zaken en Volkshuisvesting (SOZAVO) heeft vandaag een bezoek gebracht aan het ouderenzorgcentrum Ashiana. De minister zegt dat zij binnenkort in gesprek gaat met de vakbondsvoorzitter om de knelpunten die er zijn binnen het personeel te bespreken.
Daarnaast zullen deskundigen worden ingeschakeld om personeelszaken en de interne organisatie nader te analyseren en verbeterpunten aan te dragen. Pokie benadrukte verder dat de bureaucratie binnen Sociale Zaken, met name rond de toekenning en verstrekking van subsidies, te veel vertraging oplevert.
Zij kondigde aan dat dit proces zal worden aangepakt om de dienstverlening sneller en efficiënter te maken. Ook gaf de minister aan dat er aandacht komt voor de sociale voorzieningen in bredere zin. In samenwerking met het ministerie van Volksgezondheid wil zij ervoor zorgen dat deze voorzieningen beter toegankelijk worden voor de seniore burgers.
- MINDER AMBTENAREN, HOUDEN ZO..
- Distributie schooltassen stichting Vrienden van Suriname ge…..
- President Simons ontdekt Kabinetten van de President in Nic…..
- SCHRIKBAREND LAGE EXAMENRESULTATEN..
- FinaBank houdt Financial Inclusion-sessies om financiële ge…..
- Baasaron roept op tot gezamenlijke inzet voor regionale ont…..
- Dalin Bakatia eerste LBO-leerling ooit geslaagd voor VH-exa…..
- LUCHTVAART LUCHTKASTELEN..
- ‘Dubbelspel’ van Frank Martinus Arion opgenomen in literair…..
- Surinaamse studenten strijden met ‘Açaiboosters’ op interna…..
- Minister Huur bezoekt Cabenda Dorp bij 50-jarig jubileum er…..
- LOOK WHO’S TALKING..
- VAN COMMISSIES NAAR CRISISTEAMS: A SYSTEEM KENKI?..
- Republic Bank tien jaar in Suriname..
- Ontwikkelingseconoom Mormon pleit voor strategisch beleid i…..
- BEP herdenkt Ingi Dey en Javaanse immigratie..
- HET WOORD ‘PRECAIR’ IS TERUG..
- Twee politiefunctionarissen voorgeleid in diefstalzaak..
- Albanese bende opgerold die tientallen tonnen cocaïne naar …..
- Peggy Van Glaanen Weijgel (63) Amsterdam 8-8-2025..
- Edmé ( Pienke) Johanna Schubert (73) Den Haag, Nederland …..