PARAMARIBO — De regering maakt bekend dat de minister van Openbare Werken, Riad Nurmohammed, van 7 tot en met 14 juni afwezig zal zijn vanwege zijn deelname aan het zestiende International Infrastructure Investment and Construction Forum & Exhibition in China. Deze prestigieuze bijeenkomst brengt internationale beleidsmakers, investeerders en deskundigen op het gebied van infrastructuurontwikkeling samen, en biedt een belangrijk platform voor het leggen van strategische contacten en het uitwisselen van kennis.
Tijdens de afwezigheid van Nurmohammed zal minister Parmanand Sewdien van Landbouw, Veeteelt en Visserij tijdelijk waarnemen voor het ministerie van Openbare Werken. De continuïteit van de werkzaamheden binnen het ministerie is daarmee gewaarborgd.
“De regering stuwt haar verantwoordelijkheden niet voor zich uit en blijft die plichtsgetrouw vervullen tot het moment dat een nieuwe regering beëdigd is”
Regeringswoordvoerder Jason Saiman onderstreept dat de deelname aan internationale fora van groot belang is voor de ontwikkeling van Suriname. “Wij blijven ons inzetten voor duurzame samenwerking en economische groei”, aldus Saiman. Daarnaast stelt hij dat de regering haar verantwoordelijkheden serieus blijft nemen, ook in de periode na de verkiezingen.
“De regering stuwt haar verantwoordelijkheden niet voor zich uit en blijft die plichtsgetrouw vervullen tot het moment dat een nieuwe regering beëdigd is. Continuïteit van bestuur is essentieel voor stabiliteit en ontwikkeling, en dit is in het belang van ons mooi land Suriname.”
- Troefcallkampioen Kampoe naar Nederland..
- Update: ontzielde lichamen van de vier vermiste slachtoffer…..
- CASAS: “EU-besluit is extra stimulans voor luchtvaartverbet…..
- *Surinam Airways tijdelijk uitgesloten van EU-luchtruim**..
- Kolossale Saharastofwolk trekt over Cariben..
- Surinaamse ontwerpers en modellen tonen talent..
- Camerabeelden tonen gewelddadige roofoverval te Mon Plaisir..
- Atompai: ‘We moeten niet herhalen wat afgelopen vijf jaar i…..
- Door CASAS gecertificeerde luchtvaartmaatschappijen tijdeli…..
- Opheffen van het ministerie van Arbeid is gebrek aan bewust…..
- Lijk vierde vermiste passagier bootongeluk geborgen..
- Surinam Airways mag voorlopig niet naar de EU vliegen..
- Zevende slachtoffer bootramp Marowijnerivier geborgen..
- Pawiroredjo hoopt dat rekening wordt gehouden met de wonden…..
- Surinaamse vliegtuigen worden geweerd in Europa..
- SLM getroffen door EU-maatregel; vluchten naar Cayenne tijd…..
- Legina Kromosoeto..
- Kevin M. Gompel..
- Anne-marie Helena Tijndal..
- NPS houdt vast aan afwijzing staatsgreep en Decembermoorden..
- VSB: ‘Nieuwe regering moet snel aan de slag met goed bestuu…..