Minister Riad Nurmohamed van Openbare Werken (OW) kijkt tevreden terug op de prestaties van zijn ministerie gedurende zijn ambtstermijn. Hij erkent dat er aanzienlijke achterstanden waren op het gebied van infrastructuur en investeringen, maar stelt dat er hard is gewerkt om problemen op te lossen en verbeteringen door te voeren in het belang van de samenleving. Dit gaf hij aan voorafgaand aan de wekelijkse vergadering van de Raad van Ministers (RvM).
Hoewel veel is bereikt, erkent de bewindsman dat niet alles gelukt is. Zo is het bouwen van nieuwe kantoorruimten en de renovatie van staatsgebouwen niet gerealiseerd. Desondanks stelt hij dat het ministerie zijn uiterste best heeft gedaan om knelpunten in de samenleving aan te pakken.
Hij benadrukte dat het huidige beleid iedereen de kans biedt om zichzelf te profileren, met als doel beleidsmaatregelen die ten goede komen aan de samenleving. Over de situatie rondom de Desi Bouterse Highway benadrukte minister Nurmohamed dat er geen extra middelen worden uitgegeven voor de werkzaamheden.
De noodzakelijke herstelwerkzaamheden vallen onder het contract met de vorige aannemer, die verantwoordelijk is voor verzakkingen en andere problemen. Volgens de minister worden er geen extra kosten gemaakt dankzij een garantiestelling. Pas na afloop van deze garantieperiode zou de overheid mogelijk moeten betalen voor verdere aanpassingen.
Nurmohamed merkte op dat sommige personen proberen propaganda te maken van de situatie, maar hij stelt dat de focus moet liggen op het oplossen van de problemen. “Het is belangrijk dat de weg wordt aangepakt en veilig blijft voor de samenleving,” aldus de minister.
- Guno Humbert Kolf (63) Suriname 27-2-2025..
- Schreeuwpartij tussen Trump en Zelensky maakt Oekraïne kwet…..
- Historische kademuur bij Waterkant ontdekt..
- Presidentiële werkgroep: “Afketsen deal met Chinalco is ver…..
- Suriname gaat veerkracht na natuurrampen versterken..
- Gajadien: Geen bezorgde voorwaarden bij goedkeuring Afrexim…..
- ‘Haalbaar en betaalbaar’: Overheidsgebouwen mogelijk de luc…..
- PVP gaat in beroep tegen afwijzing deelname verkiezingen..
- Nieuwe leden beëdigd voor Centraal Hoofdstembureau..
- Bemanning RSS Barracuda zal zelfstandig moeten optreden..
- Officieel: SML door Concacaf erkend als profcompetitie..
- 21 personen getraind in tuin- en landbouw..
- Nieuw minimumloon vanaf 1 april..
- Zelensky gaat geen excuses aanbieden..
- Suriname ontvangt eerste IDA-financiering: US$ 22,2 miljoen…..
- Vrouwelijke voetganger overlijdt na ongeluk met truck..
- Jerrel en Roberto ontvangen Gouden Award voor journalistiek…..
- Landvreugd: ‘Dit softwaresysteem stelt ons in staat live de…..
- Kanapé: ‘Iedereen moet belang en impact van wetgeving inzie…..
- Lions Club Para renoveert toilettengroep school..
- Buurtmanagers Para organiseren motivatiebijeenkomsten op ti…..