Minister Riad Nurmohamed van Openbare Werken (OW) heeft geen plannen om zich verkiesbaar te stellen voor een zetel in De Nationale Assemblee (DNA). In plaats daarvan benadrukte hij zijn ambitie om terug te keren in het bestuur van het land als minister van OW. De bewindsman stelde dat het voor hem belangrijk is om zich te blijven inzetten voor de toekomst van het land, vooral voor de nieuwe generatie.
Hij wees erop dat de tijd rijp is voor een wissel na twee termijnen, zodat nieuwe mensen met frisse ideeën en energie kunnen bijdragen aan het beleid. Desondanks zei hij vast te houden aan zijn huidige functie als minister van OW, waarin hij veel werk heeft verzet en waarin hij zich verder wil blijven inzetten voor de ontwikkeling van het land.
Kritiek functioneren regeringDe minister reageerde ook op de kritiek die de afgelopen tijd geuit werd over het functioneren van de huidige regering. Volgens hem is er in de afgelopen vijf jaar veel bereikt en kan elke SRD en Amerikaanse Dollar verantwoord worden.
Hij wees er ook op dat de vorige regering nog verantwoording moet afleggen over een bedrag van vier miljard Amerikaanse Dollar. “Wij laten geen enkel project halverwege achter. Het werk wordt voortgezet,” benadrukte hij.
Nurmohamed gaf tevens aan dat de VHP-lijst voor de komende verkiezingen zal zijn gevuld met voldoende keuze voor kiezers. Hij toonde vertrouwen in de uitkomst van de verkiezingen, ondanks de kritiek vanuit de samenleving. Ook ministers Krishna Mathoera en Marciano Dasai zullen volgens hem op de VHP-lijst staan.
De komende verkiezingen zullen niet alleen over het regeringsbeleid gaan, maar ook over de keuze van de parlementariërs, aldus de minister.
- Workshops over Nationaal Onderwijs Beleidsplan 2024-2031..
- Regering bezig met nieuwe locatie voor ministerie ROS..
- Ketenen slavernijmonument Curaçao gestolen..
- Regenbuien en onweersbuien komen er aan..
- President heeft goed gesprek gehad met Granman Velanti over…..
- Venezuela verwerpt steun van Caricom aan Guyana..
- Broers opgesloten wegens oplichting, verduistering en overt…..
- Francina Overman (90) Paramaribo 4-3-2025..
- Harold Orlando Ravenberg (65) Paramaribo 1-3-2025..
- Guyana wil blokkade verkiezingsplannen Venezuela in Esequib…..
- Dringende roep om een kenniscentrum voor goed bestuur; same…..
- Kosten-batenanalyse grondconversie nog niet gemaakt..
- Olieprijzen dalen door tarieven en OPEC-besluit..
- Invoerrechten op auto’s tijdelijk opgeschort na klach…..
- Dolly Partons echtgenoot Carl Dean overleden op 82-jarige l…..
- Rijswijkse moorden: Een Vergeten Hoofdstuk uit de geschiede…..
- Sociale uitkeringen in 5 jaar tijd gestegen van SRD 500 mil…..
- Anunja ‘Mi Wini’ Litanie wil stem zijn van vrouw die te mak…..
- Russische “absorptie” van Oekraïners: een oorlo…..
- VLS-leider Vishnudatt: “De nieuwe politiek geeft anderen de…..
- Padiecrisis in Guyana en invloed hiervan op Nickeriaanse bo…..