PARAMARIBO — Minister Harish Monorath van Justitie en Politie (Juspol) heeft vrijdag en zaterdag de politiestructuren en -afdelingen in de districten Saramacca, Coronie en Nickerie bezocht. De bewindsman gaf aan dat hij met deze bezoeken niet alleen kennis wil maken met de mensen in het veld, maar ook inzicht wil krijgen in de operationele werkomstandigheden. Voorts benadrukte hij dat het versterken van de veiligheid in de districten een gezamenlijke verantwoordelijkheid is.
De eerste stop werd vrijdag gemaakt in Jarikaba, waar Monorath het politieapparaat en de ondersteunende diensten bezocht. Zowel de leidinggevenden als het politiepersoneel kreeg de gelegenheid om de knelpunten aan te kaarten. Na Jarikaba werden andere plekken in Saramacca aangedaan, voordat werd door gereden naar Coronie.
Tijdens de stops kreeg de minister een rondleiding bij de politieposten, waarbij de staat van het materieel en de personele bezetting aan de orde kwamen. Het werkbezoek werd zaterdag afgesloten in Nickerie met onder meer een uitgebreide rondleiding bij de politie van hoofdplaats Nieuw-Nickerie.
In de delegatie van de minister zaten waarnemend korpschef Melvin Pinas, politiecommissaris Rishi Akkal, Bies Somai (directeur Operationele Diensten) en Jomena (onderdirecteur Algemeen Beheer). Ook Georgetine Acton, senior-adviseur verbonden aan Juspol, was met de bewindsman op stap.
- Man (40) mishandelt zijn 35-jarige zus en bedreigt haar met….
- MI-GLIS functioneert voornamelijk onafhankelijk..
- Hoofdkantoor OWRO al een week zonder water..
- Ressortsraadslid Faizel Vreugd zet zich in voor schonere bu…..
- Rui Wang (VHP) kijkt uit naar beleid van deze regering..
- Antonio do Brinco opnieuw getroffen door brand..
- Integriteit en anticorruptiewetgeving: juridische leegte on…..
- ‘Voorlopig geen nieuwe korpschef’..
- Winter verrast met maatregelen GBB: ‘Landmeters kunnen moei…..
- Lau: zorgsector verdient extra aandacht..
- Brute overval in Brokopondo: Eén man doodgeschoten, daders ….
- Passagiers gedupeerd door stilgelegde NVB-bussen..
- VSB neemt deel aan WTO-sessie over investeringsfacilitatie..
- 𝐎𝐟𝐟𝐢𝐜𝐢𝐞𝐥𝐞 b𝐞𝐤𝐞𝐧𝐝𝐦𝐚𝐤𝐢𝐧𝐠 𝐆𝐫𝐨𝐧𝐝𝐛𝐞𝐥𝐞𝐢𝐝 𝐞𝐧 𝐁𝐨𝐬𝐛𝐞𝐡𝐞𝐞𝐫 inzake een ….
- Minister TCT over huisvesting en uitbetaling bus- & boo…..
- Man omgekomen na schietincident te Brokopondo.
- Swister zet eerste stappen in Suriname met steun aan Real M…..
- Shared Dining Experience: Afro-Surinaamse klassiekers in De…..
- Amzad Abdoel: bron van misleiding..
- President Simons belooft hervatting kabinetstoelage voor sp…..
- NDP en NPS streven dezelfde doelen na ondanks ideologische …..