De Beveiligings- en Bijstandsdienst Suriname (BBS) is volgens minister Harish Monorath van Justitie en Politie onmisbaar voor de veiligheid in Suriname. Dat zei hij vandaag, maandag 18 augustus, tijdens een kennismakingsbezoek aan de BBS. Minister Monorath heeft bij deze gelegenheid stilgestaan bij de inzet en uitdagingen waarmee de BBS’ers worden geconfronteerd.
Het bezoek aan de BBS is onderdeel van een reeks werkbezoeken van de minister aan de verschillende veiligheidsdiensten die onder zijn departement ressorteren.
Monorath merkte op dat de BBS in de afgelopen jaren als gevolg van beperkte financiële middelen met diverse knelpunten te maken heeft; zaken die de uitoefening van taken van de BBS bemoeilijken.
De bewindsman pleit voor een naamsverandering van het ministerie van Justitie en Politie, gezien de beoogde inclusieve aanpak waarin alle korpsen terug te vinden zijn, aangezien de BBS ook essentieel is in het veiligheidsplan.
“Het beleid van het ministerie zal vooral worden geleid door inclusie en human capital. Deze inclusie betekent niet alleen directe en indirecte betrokkenheid, maar eveneens dat vraagstukken gezamenlijk beantwoord zullen worden”, aldus minister Monorath. Volgens hem zal zowel de korpsleiding als de vakbond worden uitgenodigd om hierover mee te denken, waarna voorstellen aan de president zullen worden voorgelegd.
- Bel en Aikman debuteren op ‘De Parade’ met theaterstuk ‘Kow…..
- BEP benadrukt strijd voor grondenrechten op Internationale …..
- VAKANTIEGELD IS CONSUMPTIEGELD..
- Kennismaking en overleg over toekomstplannen en knelpunten …..
- HELLINGS (WEDEROM) OP DE HELLING..
- Rusland wil noodoplossing voor Van ‘t Hogerhuysstraat binne…..
- Jarige Subisco International doet schenking tijdens borstvo…..
- De culturele economie van Suriname: een onbenutte goudmijn..
- WAAROM DE SURINAAMSE LUCHTVAART INSTORTTE EN HOE WE ER ECHT…..
- BEP: De inheemsen hebben recht op hun woon- en leefgebieden..
- Minister Baasaron versterkt samenwerking met regionale depe…..
- 135 jaar Javaanse immigratie en Dag der Inheemse volkeren..
- Ministerie TCT overlegt over aanpak problemen bushalte Para…..
- Politieambtenaren voorgeleid: onderzoek naar miljoenenfraud…..
- Suriname viert 135 jaar Javaanse Immigratie..
- De lange reis..
- Suriname ontvangt technische assistentie van ICAO voor vers…..
- ‘Yu na wan ingi, maar wat heb je aan cultuur?’..
- Franse ambassadeur brengt kennismakingsbezoek aan minister …..
- Inverzekeringstelling politieagenten met dertig dagen verle…..
- Ramsaran prijst veteranen tijdens derde Veteranendag..