De vertrekkende minister van Defensie, Krishna Mathoera, is ingenomen met het feit dat Suriname binnenkort geleid wordt door Jennifer Simons, die aanstaande woensdag wordt ingezworen als president. Volgens Mathoera is dit een historische mijlpaal voor de Republiek Suriname.
“Het is een inspiratie voor alle vrouwen en meisjes in ons land om te weten dat het hoogste ambt niet exclusief voor mannen is,” zegt zij in gesprek met Radio ABC. Mathoera spreekt de hoop uit dat president Simons haar bevoegdheden op zorgvuldige wijze zal gebruiken, steeds met het belang van de samenleving voorop.
“Ook wanneer het misgaat, moet zij daadkracht tonen en ingrijpen. Daaraan heeft het de afgelopen periode ontbroken,” stelt de afzwaaiende bewindsvrouw. Zij wenst het aanstaande leidersduo Simons en Gregory Rusland veel succes toe bij het werk dat hen te wachten staat. Mathoera benadrukt dat ze hoopt dat de nieuwe regering zich verbindend zal opstellen tijdens het regeertraject.
Op de vraag of haar eigen droom om ooit president te worden nog steeds leeft, antwoordt Mathoera dat dit afhangt van het verloop van de tijd. “Ik blijf beschikbaar voor elke functie waarin ik Suriname kan dienen,” zegt zij.
Zij spreekt de hoop uit dat het Surinaamse volk zich nu meer dan ooit bewust wordt van het feit dat landsontwikkeling niet alleen de taak is van de zeventien ministers of de regeringsleiding. “Het is een plicht van iedere burger om bij te dragen aan de vooruitgang van ons land,” aldus Mathoera.
- Rusland: Etnel trok vorige week haar bewilliging in; Plein …..
- Bennie Miranda uit scherpe kritiek op president Santokhi: “…..
- Trump noemt Iraanse raketaanval op Amerikaanse basis in Qat…..
- Amazone Partij Suriname wacht af om richting te bepalen..
- Herdenken en vieren: 1 juli blijft een dag met twee gezicht…..
- Epilepsie en cognitieve ontwikkeling..
- Omicron Seafood N.V sollicitatie-oproep..
- FPP-voorzitter Ommen: “Ondernemer in Para bewust buitenspel…..
- SEOGS 2025 succesvol afgesloten na vier inspirerende dagen..
- BIBIS waarschuwt reizigers: ‘Houd u aan buitenlandse inreis…..
- Eskak: beschuldiging PL rond Javaans Nieuwjaar ongegrond en…..
- Handelmij Dawson N.V...
- Suriname reageert geschokt op overlijden van DNA-lid Patric…..
- Wie betaalt de verkiezingspropaganda?..
- Simons bedankt Para voor buitengewone inzet..
- Nieuwe single Byciel Watsaam weer verrassend..
- Vandalisten vernielen speeltoestellen Brasaplein..
- Ramdin houdt eerste OAS-vergadering in Antigua en Barbuda..
- Esajas: ‘SRD geen stabiele rekeneenheid meer’..
- Simons in Para: Simons: Decentralisatie wordt speerpunt van…..
- Diefstal Johan Adolf Pengel-luchthaven opgelost..