Minister Steven Mac Andrew van Arbeid, Werkgelegenheid en Jeugdzaken (AW en J) heeft aangekondigd dat de Jeugdraad Suriname weer voltallig is. Dit maakte hij bekend voor de wekelijkse vergadering van de Raad van Ministers (RvM). De minister hoopt dat de samenwerking tussen de leden van de Jeugdraad soepeler zal verlopen en dat jeugdgerelateerde kwesties effectiever aangepakt kunnen worden met de nieuwe samenstelling van de raad.
Mac Andrew benadrukte de noodzaak van een goede samenwerking binnen de Jeugdraad om het jeugdbeleid van Suriname optimaal vorm te geven. Hij gaf aan hoge verwachtingen te hebben van de adviezen die de Jeugdraad zal verstrekken. De minister hoopt dat deze adviezen daadwerkelijk een bijdrage zullen leveren aan het verbeteren en verder ontwikkelen van het jeugdbeleid in het land.
In een eerder interview sprak de minister zijn zorgen uit over de urgentie van het formuleren van beleid dat specifiek gericht is op de jeugd. De nieuwe voorzitter van de Jeugdraad is Shemar Rier, met Jeremaiha Pinas als plaatsvervangend ondervoorzitter en Gracelynn Amautan als ondervoorzitter.
De minister is optimistisch dat deze nieuwe raadleden, met hun frisse perspectieven en inzet, een positieve bijdrage zullen leveren aan het beleid voor de jeugd van Suriname.
- ‘Kandidering combinatielijst wél breekpunt voor SPA’..
- Weer dodelijk huiselijk drama: twee fatale incidenten in éé…..
- Man brengt zwaar lichamelijk letsel toe aan collega-buschau…..
- Opnieuw dode door huiselijk geweld..
- Paus zwak maar stabiel..
- Nog geen maand later stapt SPA uit samenwerking met OPTSU..
- Zwart water..
- KPS lanceert trainingsprogramma voor buurtmanagement..
- Bibis-minister Ramdin verrast over protest inheemse organis…..
- Breaking: SPA stapt uit OPTSU..
- Ondernemingen Para en Paramaribo gecontroleerd door ECD..
- Empathie en mededogen..
- Deze regering heeft werk gemaakt van de bouw van een nieuw …..
- Diletta Doretti benoemd als resident representative Wereldb…..
- Protest bij Amerikaanse ambassade tegen OAS-kandidatuur Alb…..
- SU Aid trots op bijkans SRD 5 miljoen voor Nationale Bloedb…..
- Korps Politie Suriname investeert verder in preventie..
- AWJ Installeert Commissies voor Rechtvaardige Transitie en …..
- ‘Herinneringen aan mijn Vaderland’ als naslagwerk in Nation…..
- Minister Mac Andrew ziet de adviezen van Jeugdraad als sleu…..
- Neurologische en genetische missie brengt specialistische z…..