Minister Raymond Landveld van Transport, Communicatie en Toerisme (TCT) onderzoekt verschillende opties om de verkeersdrukte tussen Commewijne en Paramaribo te verlichten. Een herstart van de veerverbinding over de Surinamerivier behoort tot de mogelijkheden. Ook de aanleg van extra bruggen wordt in overweging genomen.
In het televisieprogramma Mmanten Taki op STVS zei Landveld dat eerst overleg nodig is met de NV Scheepvaart Maatschappij Suriname (SMS). “Er moet veel worden bestudeerd voordat een besluit kan worden genomen. Het opnieuw activeren van de veerdienst hangt sterk af van gesprekken met de leiding van het bedrijf,” aldus de minister.
Daarnaast wil Landveld afstemmen met het ministerie van Openbare Werken en Ruimtelijke Ordening. Een herinvoering van de veerdienst kan namelijk leiden tot meer verkeer richting het centrum van Paramaribo. Volgens de minister zou dit een snellere oplossing kunnen zijn om files tijdens de spits te beperken, maar pas na een gedegen studie kan een besluit volgen.
Landveld benadrukte dat het terugdringen van de verkeersdrukte een prioriteit is. “We moeten wel zorgvuldig te werk gaan om duurzame keuzes te maken,” zei hij.
- UNFPA viert International Youth Day met beurs in Moengo..
- Suriname zet in op toerismegroei: streven naar half miljoen…..
- Goldfajn: ‘Beslissingen nu, toekomst voor generaties’..
- Minister Stephen Tsang wil snelle en structurele aanpak van…..
- Portugese vertaling ‘Hoe duur was de suiker?’ warm onthaald…..
- Surinaamse Boksbond werkt aan opleving van bokssport..
- Update: Man aangehouden door RBTP.
- Elf legerofficieren behalen bachelorgraad Militaire Wetensc…..
- Ramsaran belooft verbetering positie militairen..
- Belanghebbenden toerismesector zetten koers voor duurzame g…..
- Toerisme adviseur president: Doel is binnen drie jaar weer …..
- Onderzoek NMA toont normale kwikconcentraties bij goudopkoo…..
- Satish Chandai nieuwe directeur Algemene Zaken..
- 11 studenten geslaagd voor Bachelor Applicatiecursus op def…..
- Dankbetuiging voor Bryan Isaacs..
- Mini-expo St. Elisabethschool 1 toont creatief talent..
- Monorath over ontheffing korpschef: er moest worden ingegre…..
- Braziliaan hoort 18 jaar voor doodslag en verbergen lichaam..
- Juspol moet miljoenen SRD betalen aan leveranciers..
- Raphaël Elliot wint 39ste editie van de Rotary VOS Students…..
- Strafzaak Kappalani verschoven naar 5 november..