Minister Rishma Kuldipsingh van Economische Zaken, Ondernemerschap en Technologische Innovatie (EZ) heeft vandaag een werkbezoek gebracht aan African Caribbean Food Industry NV (ACFI NV) aan de Indira Gandhiweg 793c. Ze werd vergezeld door directeur Karishma Mathoera en onderdirecteur Amit Chandansingh van het departement.
De delegatie werd ontvangen door ACFI-directeur Remon Ramkisoensing en onderdirecteur Marisha Baidjoe. Tijdens een presentatie werd inzicht geboden in de bedrijfsvoering, exportactiviteiten en uitbreidingsplannen van het bedrijf. De groei van ACFI wordt mede ondersteund door een grant uit het Suriname Growth Enterprise (SURGE) programma.
ACFI NV is gespecialiseerd in innovatieve visverwerking en richt zich op exportmarkten in onder andere de EU, Caricom, Verenigde Staten, China en Afrika. In samenwerking met verschillende partners breidt het bedrijf zijn productaanbod uit, met als doel bij te dragen aan economische groei en de versterking van de Surinaamse exportpositie.
Minister Kuldipsingh sprak haar waardering uit voor de inzet en ambitie van het bedrijf. Ze benadrukte dat het ministerie de samenwerking met ACFI NV zal voortzetten om de geplande doelstellingen te realiseren. Het bezoek werd afgesloten met een rondleiding door de fabriek, waar de minister kennismaakte met het productieproces en innovaties op de werkvloer.
- Sluipende US-heffingen en de invloed ervan op Suriname..
- Amoksi: ‘Rechtsbescherming en veiligheid zijn speerpunten…..
- VN-handelsagentschap wil dat VS arme staten ontziet van tar…..
- Nadere kennismaking met DNA-kandidaten A20 tijdens Freida N…..
- Menke ziet geen noemenswaardige veranderingen meer in stemg…..
- Personeel Volksgezondheid neemt direct intrek in modern hoo…..
- Het vertrouwensbeginsel!..
- RGD start met landelijke implementatie van HEARTS-initiatie…..
- Kantoren in nieuw gebouw Volksgezondheid vernoemd naar pers…..
- Moeder doet aangifte: peuter seksueel misbruikt door huisge…..
- Adjunct- Meteorologen nog in actie..
- ZOEKEN NAAR ALTERNATIEVEN..
- BEP wil betere belastinginning en hervorming belastingstels…..
- Minder zon en meer regen..
- Centrale Bank van Suriname moet beter communiceren bij stij…..
- Trump sluit aanval op Iraanse nucleaire installaties niet u…..
- Palm gooit tegels en verwondt scholier..
- Gracia Ormskirk maakt zich sterk voor verbetering van het o…..
- Urmie, Monique van der Vloot (58) Antwerpen 13-4-2025..
- Edward Ciriel Jeffry Belfort (59) Paramaribo 7-4-2025..
- Minister Ramadhin in de wolken met nieuw pand..