Minister Lalini Gopal van Jeugdontwikkeling en Sport is voornemens om in de komende periode nauwer samen te werken met alle organisaties die zich inzetten voor de jeugd. Uit een voorlopige quickscan is gebleken dat het ministerie niet in staat zal zijn om alle taken zelfstandig uit te voeren.
Daarom is aan deze organisaties gevraagd om de nodige ondersteuning te bieden. Organisaties die zich onder andere bezighouden met schooluitval en tienerzwangerschappen zullen hierbij een belangrijke bijdrage leveren. In een gesprek met de STVS gaf de minister aan dat deze organisaties inzicht kunnen geven in de problemen waarmee jongeren te maken hebben, zodat de overheid gerichte hulp kan bieden.
Volgens minister Gopal is daar niet altijd geld voor nodig, maar wel een goede organisatiestructuur. De bewindsvrouw vertrekt binnenkort naar Nickerie om daar een jeugdsymposium bij te wonen. Het betreft een reeds lopend project. Met betrekking tot het verdere jeugdbeleid hoopt Gopal dat Suriname opnieuw positief zal opvallen binnen de Caricom op het gebied van jongerenbeleid.
Momenteel laat zij zich uitgebreid informeren door haar directie om een beter beeld te krijgen van de stand van zaken. Daarnaast geeft Gopal aan binnenkort overleg te zullen voeren met alle sportbonden, zodat in een later stadium die samenwerking verder kan worden uitgewerkt.
- Ex-president Colombia Uribe veroordeeld tot 12 jaar huisarr….
- Carmen Vriesde (62) Paramaribo- Suriname 1-8-2025..
- MARLENE GETRUIDA BLOKLAND (66) District Wanica 30-7-2025..
- Landveld wil viertal doelstellingen gerealiseerd hebben in …..
- Staat trekt hoger beroep in zaak Van ’t Hogerhuysstraat i….
- Nationale Milieu Autoriteit moet zelfstandig opereren..
- Regering geeft binnen 2 à 3 maanden duidelijkheid over SLM..
- Tonnen aan geld en sieraden verdwenen uit kluis Narcotica B….
- GloRilla en T-Pain geëerd met speciale prijzen op BMI R&…..
- Taskforce ingesteld voor hervorming luchtvaartsectoren; reg…..
- Onderzoek bij Narcoticabrigade: in beslag genomen gelden ‘v…..
- Technische commissie ingesteld voor beveiligingsstandaarden.
- Tsang zet personen thuis die in juli in dienst zijn genomen…..
- Wat kan de diaspora meer bijdragen aan de ontwikkeling van …..
- Natin levert nieuwe lichting olie- en gasprofessionals af..
- Ministerie van Jeugdontwikkeling en Sport: ‘Leave no one be…..
- Zesjarige verdrinkt in Saramaccakanaal..
- Hof van Justitie stelt oordeel over vervolging Hoefdraad ui…..
- Concacaf-avontuur Transvaal snel voorbij..
- OM: Fysiek meer dan USD 10.000 vervoeren is strafbaar zonde….
- Gracia Valies – Ormskirk: veel nodig om onderwijs op poten …..