Minister Gracia Emanuël van Regionale Ontwikkeling en Sport (ROS) neemt voorlopig afscheid van de actieve politiek. In gesprek met Suriname suriname laat ze weten dat ze zich nu wil richten op haar gezin. “Ik ga genieten van mijn kinderen,” zegt de bewindsvrouw, die de afgelopen jaren onder moeilijke omstandigheden leiding gaf aan het ministerie.
Ondanks de beperkte financiële middelen waarover zij beschikte, kijkt Emanuël met tevredenheid terug op haar ambtsperiode. “Met de weinige middelen die beschikbaar waren, ben ik supertevreden over wat we hebben kunnen realiseren”, aldus de minister.
Emanuël geeft aan dat de investeringen in de sportsector helaas beperkt zijn gebleven. “Naast het doneren van sportmaterialen en de aanleg van kunstgrasvelden in verschillende buurten, konden we weinig extra doen vanwege het gebrek aan budget.”
Toch spreekt ze de hoop uit dat haar opvolger meer voor de sport in Suriname zal kunnen betekenen. “Onze toptalenten verdienen veel meer aandacht en ondersteuning”, stelt ze. “Ik hoop dat de nieuwe minister die uitdaging met volle energie aangaat.”
- Javaans Nieuwjaar geen vrije dag..
- Regeerakkoord ondertekend door 5 partijen; ABOP nog niet zo…..
- BIZA bevestigt: Javaans Nieuwjaar geen nationale vrije dag..
- Javaans Nieuwjaar donderdag 26 juni geen nationale vrije da…..
- Aan Ursula von der Leyen – Wij schrijven u vanuit de ruïnes…..
- Trump: Israël en Iran eens over volledige wapenstilstand..
- Women’s Rights Centre brengt eerbetoon aan Patricia Etnel: …..
- Franse grenspolitie pakt smokkel en illegale overtochten aa…..
- Belastingverruiming en secundaire voorzieningen voor veilig…..
- Bibis roept Surinamers op inreisregels VS strikt na te leve…..
- Rusland: Etnel trok vorige week haar bewilliging in; Plein …..
- Bennie Miranda uit scherpe kritiek op president Santokhi: “…..
- Trump noemt Iraanse raketaanval op Amerikaanse basis in Qat…..
- Amazone Partij Suriname wacht af om richting te bepalen..
- Herdenken en vieren: 1 juli blijft een dag met twee gezicht…..
- Epilepsie en cognitieve ontwikkeling..
- Omicron Seafood N.V sollicitatie-oproep..
- FPP-voorzitter Ommen: “Ondernemer in Para bewust buitenspel…..
- SEOGS 2025 succesvol afgesloten na vier inspirerende dagen..
- BIBIS waarschuwt reizigers: ‘Houd u aan buitenlandse inreis…..
- Eskak: beschuldiging PL rond Javaans Nieuwjaar ongegrond en…..