Minister Gracia Emanuël van Regionale Ontwikkeling en Sport (ROS) neemt voorlopig afscheid van de actieve politiek. In gesprek met Suriname suriname laat ze weten dat ze zich nu wil richten op haar gezin. “Ik ga genieten van mijn kinderen,” zegt de bewindsvrouw, die de afgelopen jaren onder moeilijke omstandigheden leiding gaf aan het ministerie.
Ondanks de beperkte financiële middelen waarover zij beschikte, kijkt Emanuël met tevredenheid terug op haar ambtsperiode. “Met de weinige middelen die beschikbaar waren, ben ik supertevreden over wat we hebben kunnen realiseren”, aldus de minister.
Emanuël geeft aan dat de investeringen in de sportsector helaas beperkt zijn gebleven. “Naast het doneren van sportmaterialen en de aanleg van kunstgrasvelden in verschillende buurten, konden we weinig extra doen vanwege het gebrek aan budget.”
Toch spreekt ze de hoop uit dat haar opvolger meer voor de sport in Suriname zal kunnen betekenen. “Onze toptalenten verdienen veel meer aandacht en ondersteuning”, stelt ze. “Ik hoop dat de nieuwe minister die uitdaging met volle energie aangaat.”
- Ommen over wateroverlast Para: ‘dit maken we voor het eerst…..
- CBB-directeur Kanapé-Pokie: spoedpaspoort kost SRD 4200, on…..
- Bachelor Politiekunde-cursisten eisen bevordering na diplom…..
- 25 gezinnen geëvacueerd te Vierkinderen na wateroverlast..
- Afdelingshoofd Communicatie -CBvS-260625..
- Van geneeskunde naar politiek: De waarde van de eed van hip…..
- Operatieafdeling Diakonessenhuis buiten werking door techni…..
- Rusland verwacht dat hij ondersteuning zal krijgen van ABOP…..
- Naks Prodo Spikri erg kleurrijk..
- Regering en Ravaksur akkoord over belastingvoorzieningen..
- Patricia Nancy Etnel..
- NDP reageert fel op VHP: “Erken eerst de uitslag, voordat u…..
- President Santokhi aan zet om Parmessar te beëdigen als fun…..
- Parmessar wordt zaterdag beëdigd..
- Parmessar wordt zaterdag beëdigd tot fungerend voorzitter D…..
- NDP-reactie op verklaring VHP: erken eerst de uitslag, voor…..
- Parmessar wordt zaterdag beëdigd door Santokhi..
- Asfaltperikelen..
- Certificaat uitgereikt aan 20 leden van de Mobiele Eenheid..
- Achttien jaar wateroverlast – tijd voor echte oplossingen..
- Multidisciplinaire Werkgroep Armoedegrensbepaling pleit voo…..