Minister Andrew Baasaron van het Ministerie van Economische Zaken, Ondernemerschap en Technologische Innovatie (EZ) heeft een kennismakingsbezoek gebracht aan de dependances van het ministerie, te weten: de Economische Controle Dienst (ECD), de afdeling Waarborg en Ijkwezen en de afdeling Technische Dienst. Dit kennismakingsbezoek heeft plaatsgevonden op 18 juli 2025 te Saramacca Doorsteek.
Het werkbezoek heeft plaatsgevonden in het kader van de intentie van de minister om zich breed te oriënteren op de interne werking van het ministerie en de uitdagingen waarmee de diverse afdelingen te maken hebben. Tijdens gesprekken met de medewerkers heeft minister Baasaron aangegeven waarde te hechten aan open communicatie en transparantie.
De bewindsman heeft verder benadrukt dat hij streeft naar een productief en toekomstgericht ministerie, waarin integriteit, samenwerking en innovatie centraal staan. Hij heeft aangegeven dat er gekeken zal worden naar versterking van menskracht en capaciteit, onder meer via gerichte trainingen en digitalisering van processen. Dit zal moeten bijdragen aan een efficiëntere dienstverlening, het beperken van corruptie en het vergroten van transparantie.
Daarnaast is er aandacht besteed aan de behoefte van de afdelingen aan ondersteuning en middelen. De minister heeft verder onderstreept dat hij geen ruimte laat voor rancune binnen de organisatiecultuur en pleit voor een veilige werkomgeving waar medewerkers met vertrouwen hun bijdrage kunnen leveren.
Tot slot heeft minister Baasaron geluisterd naar de zorgen en knelpunten die door het personeel naar voren zijn gebracht, en heeft hij deelgenomen aan een rondleiding langs de verschillende afdelingen. Hij heeft benadrukt dat er gewerkt zal worden aan structurele oplossingen om de werkomstandigheden te verbeteren, met als doel het ministerie op een hoger niveau te tillen waar elke medewerker trots op kan zijn.
- Surinaamse Boksbond in beweging..
- Simons: “Het Kabinet van de President is geen uitvoerend or…..
- Territoriaal belastingstelsel voor Suriname..
- Verdachte in verzekering gesteld door de politie voor verko…..
- Does Travel & Cadushi Tours viert 65-jarig jubileum met…..
- Nieuwe aanpak RGD eerste stap naar gezondere generatie..
- Grondlegger Hindipop overleden..
- ‘Bigi Boy’ treft ‘Wolf’ op 29 augustus in eerste DBX-titelg…..
- Kennismakingsbezoek en voorbereiding overdracht ministerie …..
- Alliantie voor Decent Work voor Personen met een Beperking …..
- Er komt absoluut geen kabinet van de ‘First Gentleman…..
- President Simons aan ministersteam: ‘Opdrachten komen allee…..
- Stembureaupersoneel dat zich terugtrok, wordt op blacklist …..
- Moord en zelfmoord in het Stuwmeergebied..
- Zoon slaat moeder met houten kruk op hoofd en mishandelt jo…..
- De PALU feliciteert het nieuwe leiderschap van Suriname..
- PALU feliciteert president Simons en vicepresident Rusland …..
- Pro-Russisch cybernetwerk opgerold..
- Buitenlanders vast voor illegale handel bedreigde diersoort…..
- “Fiscale discipline is geen keuze meer, het is noodzaak ..
- Onweersbuien in de late nacht..