Minister Andrew Baasaron van Economische Zaken, Ondernemerschap en Technologische Innovatie (EZ) heeft gisteren tijdens zijn eerste toespraak tot het personeel het belang van samenwerking, open communicatie en integriteit benadrukt. “We hebben elkaar nodig om resultaten te boeken. Ik sta voor eerlijkheid, transparantie en een gezamenlijke aanpak. Alleen samen kunnen we het ministerie tot een van de beste maken,” aldus de minister.
Baasaron liet weten geen ruimte te willen geven aan obstakels die het behalen van resultaten in de weg staan. Collegialiteit en wederzijds respect zijn volgens hem cruciale kernwaarden binnen de organisatie. “Ik ben geen ‘koppensneller’. We moeten op elkaar letten en samen laten zien hoe het wél kan,” voegde hij eraan toe.
Daarnaast kondigde hij aan het digitaliseringsproces binnen EZ voort te zetten, met inachtneming van de geldende wet- en regelgeving. De komende periode zal volgens de minister gericht zijn op het aanpakken van bestaande knelpunten, zodat medewerkers onder betere omstandigheden hun werk kunnen verrichten.
Tijdens de rondleiding sprak Baasaron met medewerkers van alle afdelingen om inzicht te krijgen in hun werkzaamheden en de uitdagingen waarmee zij te maken hebben. Het personeel heeft de nieuwe minister volledige steun toegezegd om gezamenlijk de gestelde doelen te realiseren.
- Miquella Huur: van oud-medewerker tot minister Regionale On…..
- VS-minister Rubio belt met president Simons over samenwerki…..
- NMA: importeurs en gebruikers Jin Chan moeten beter geïnfor…..
- Man ingesloten voor verduistering..
- Nieuwe regering verdeeld over besteding oliegeld..
- Suriname in de schijnwerpers: de tragikomedie van deze week…..
- Baasaron tegen personeel EZ: ‘Ik ben geen koppensneller…..
- Minister Baasaron benadrukt samenwerking en transparantie t…..
- Voetganger overlijdt na aanrijding aan Kwattaweg..
- Noersalim: ‘Gezamenlijk werken aan duurzame en bloeiende la…..
- Zaak vermoorde man Amazonestraat: verdachte beroept zich op…..
- Bouva: ‘Diplomatie begint bij luisteren’..
- LVV-minister Noersalim wil landbouwsector hervormen..
- Minister Bouva wil ‘come home program’ voor Surinaamse dias…..
- Lula: Amerikaanse importheffing onaanvaardbare chantage..
- Update: Voetganger aangereden door auto bestuurder en ligt …..
- Bibis gaat verder als Bis..
- Jo-Ann Stephanie Gracielle Winter..
- Advocaat Irvin Kanhai en echtgenote vieren gouden huwelijks…..
- Bureau vicepresident Rusland verplaatst naar Zeelandiaweg..
- Tijd is rijp voor onafhankelijke verkiezingsautoriteit, ste…..