Minister Kenneth Amoksi van Justitie en Politie (Juspol) heeft onlangs gereageerd op een ernstig incident waarbij een groep politieagenten betrokken zou zijn bij een verkrachtingszaak.
Voor aanvang van de wekelijkse vergadering van de Raad van Ministers (RvM) verduidelijkte de minister echter dat het in werkelijkheid om groepsseks zou gaan en niet om verkrachting. Hij benadrukte dat de informatie eerlijk en accuraat moet worden gepresenteerd.
Minister Amoksi gaf aan dat het belangrijk is te onderzoeken welke maatregelen nodig zijn om de tekortkomingen binnen het politiekorps aan te pakken. Daarbij onderstreepte hij dat de samenleving niet geconfronteerd mag worden met dergelijke schandalen binnen het korps, omdat het vertrouwen in de politie niet mag worden ondermijnd.
De minister toonde begrip voor de tekortkomingen van bepaalde individuen binnen het korps, maar benadrukte tegelijkertijd dat er corrigerende maatregelen zullen worden genomen om te voorkomen dat dergelijke incidenten zich herhalen. “Het vertrouwen in de politie moet behouden blijven”, aldus minister Amoksi.
- Weg naar OAS-leiderschap lijkt geplaveid voor Ramdin..
- Wegomlegging kruising Zwartenhovenbrug-/Sophie Redmondstraa…..
- Amoksi: ‘Geen groepsverkrachting, maar groepsseks binnen KP…..
- Santokhi: ‘Verhoging sociale uitkeringen geen verkiezingsst…..
- 22-jarige om het leven gebracht door partner..
- Wereldbank wijzigt beleid: Centraal aanspreekpunt in Surina…..
- ‘Niets nog definitief bij kandidering Optsu’..
- Simons ontvangt T-shirt voor campagne “Jouw stem het versch…..
- Minimumuurloon van SRD 49,12 naar SRD 52,47..
- Onmiddellijke actie op noodsituatie Weg naar Zee..
- EU-leiders steunen defensie-uitbreiding en Zelensky..
- Man brengt 22-jarige vrouw om het leven, waarna hij de hand…..
- Nadere goedkeuringen en presentaties tijdens regeringsraads…..
- Minimumuurloon per april SRD 52,47..
- Cheng Koon Ching (m.b.a. Fung)..
- Naomi Eliza Robinson..
- Verdachte pleegt suïcide na moord op partner..
- Venezuela hekelt aanwezigheid van 28 buitenlandse schepen i…..
- Suriname in de schijnwerpers: Tragikomedie van deze week (1…..
- President Santokhi leest voor op O.S. Middenpad Kwatta..
- Van Dubai tot Singapore..