Foto: Ministerie Justitie en Politie
Op vrijdag 15 maart 2025 bracht minister Kenneth Amoksi van Justitie en Politie een werkbezoek aan Snesi Kondre in Langatabiki. Dit bezoek stond in het teken van de afronding van het Multifunctioneel Centrum, een project waar de regering al vier jaar aan werkt en dat nu bijna gereed is voor gebruik.
Het centrum is een initiatief van het ministerie van Justitie en Politie en is bedoeld om de gemeenschap in Langatabiki te ondersteunen en criminaliteitspreventie te bevorderen. De realisatie van het project is mede mogelijk gemaakt door de hoofdsponsor, Newmont.
Het Multifunctioneel Centrum omvat meerdere gebouwen waar verschillende overheidsdiensten, zoals het Korps Politie Suriname, Binnenlandse Zaken (CBB), Rechtszorg en Regionale Ontwikkeling, gehuisvest zullen worden. Dit moet de dienstverlening aan de lokale gemeenschap verbeteren.
Het project wordt vanuit het ministerie gecoördineerd door de afdeling Algemene Zaken onder leiding van Perry Emanuel. Deze afdeling is verantwoordelijk voor het onderhoud van gebouwen en terreinen die onder Justitie en Politie vallen. Minister Amoksi werd tijdens zijn bezoek rondgeleid door Paul Klaasen, Security Manager van Newmont.
- Verdachte voor gepleegde inbraken en diefstallen ingesloten..
- ‘Aparte atmosfeer’ kan leiden tot samenwerking tussen NDP e…..
- China vormt uitdaging voor Trumps invloed in Zuid-Amerika..
- CDS geeft invulling aan beroependag Sarasvatischool..
- Jonge ondernemers willen band tussen Guyana en Suriname ver…..
- Dc Bhola neemt maatregelen tegen ondernemers die straten bl…..
- Schaarste aan intellect in de politiek..
- Personeel CDS betrokken bij ernstig verkeersongeval..
- UNICEF en PAHO organiseren training over suïcide rapportag…..
- Verkiezingsthema’s en herkenning politieke partijen op weg …..
- CDS-medewerkers betrokken bij ernstig verkeersongeval..
- Shemar Rier nieuwe voorzitter Jeugdraad Suriname..
- Amateurisme en/of naïviteit?..
- Ori in Newsweek: onderwijs, cultuur en internationale samen…..
- Erkenning profleague..
- Assembleelid Plein: “Gregory Rusland wordt president”..
- Jörgen Raymann: ‘Kijk anders naar diversiteitsbeleid’..
- Suriname heeft te veel rijkdom om armoede te moeten ervaren…..
- Strafzaak Kromosoeto en Hew A Kee 21 maart weer op de rol..
- Openbaar Ministerie persisteert bij strafeis van 8 jaar in …..
- Podiumkunst ter aanmoediging om democratie te beleven..