Vandaag is de laatste kans om de mini-expo van St. Elisabethschool 1 te bezoeken. De tentoonstelling, die op 12 augustus van start ging, biedt een podium aan talentvolle leerlingen van de richting Vormgeving van de School voor Jong Talent Suriname (SJTS). Bezoekers zijn welkom van 8.00 tot 12.00 uur en van 16.00 tot 18.00 uur.
De school voor jong talent bestaat uit drie GLO-scholen die tijdens schooltijd dagelijks extra muziek, dans, sport of vormgeving aanbieden. Het gaat om De Kathedrale Koorschool (dans en muziek), St. Elisabeth 2 (sport) en St. Elisabeth 1 (vormgeving). Deze laatste richting gaat inmiddels haar derde schooljaar in en biedt leerlingen lessen in handenarbeid, textiele werkvormen en tekenen. Daarbij maken de kinderen kennis met diverse culturele vormgevingsaspecten, zoals tembe en inheems vlechtwerk. Zo ontwikkelen zij hun creatieve vaardigheden en een bredere kijk op ruimtelijke vormgeving.
Tijdens de mini-expo worden werkstukken van het afgelopen schooljaar gepresenteerd, variërend van kleurrijke tekeningen tot ambachtelijk vervaardigde objecten. De school nodigt het publiek van harte uit en benadrukt dat een vrijwillige bijdrage altijd welkom is.
- Hevige kritiek over bestuurlijke verschuivingen en ontheffi…..
- Bond SBB in actie: ‘Er wordt niet naar ons geluisterd’..
- Iwan Glenn Sandel..
- VS jaagt op Haïtiaanse bendeleider ‘Barbecue’: 5 miljoen do…..
- Voorlopige hechtenis Kromosoeto verlengd na uitstel SPSB-za…..
- Bond SBB legt werk neer uit onvrede..
- Hoge loonkosten en rentelasten drukken op begroting 2025..
- IJdele hoop..
- SAO en SIVIS bespreken stand van zaken met onderminister Ja…..
- Ouders bezorgd: “Onze kinderen slapen niet, de eindexamenre…..
- MAS waardeert leerlingen..
- Gewapende mannen schieten op deur en beroven zes bewoners i…..
- President Simons en premier Schoof bespreken samenwerking S…..
- Dasai waarschuwt voor alarmerende temperaturen..
- TCT-minister: ‘Burgers moeten kunnen rekenen op NVB’..
- Kunstenaar George Ramjiawansingh (1954–2025) overleden..
- Parmessar bij start begrotingsbehandeling: ‘Staatsolie onde…..
- Sozavo onderzoekt meldingen en aangiftes rond Moni Karta-ui…..
- ‘Begrotingsbehandeling krijgt prioriteit boven reces’..
- Volksgezondheid bespreekt medische wetgeving met interdisci…..
- Winnaar Rotary Student Excellence Award: ‘Niets komt van ge…..