Vandaag is de laatste kans om de mini-expo van St. Elisabethschool 1 te bezoeken. De tentoonstelling, die op 12 augustus van start ging, biedt een podium aan talentvolle leerlingen van de richting Vormgeving van de School voor Jong Talent Suriname (SJTS). Bezoekers zijn welkom van 8.00 tot 12.00 uur en van 16.00 tot 18.00 uur.
De school voor jong talent bestaat uit drie GLO-scholen die tijdens schooltijd dagelijks extra muziek, dans, sport of vormgeving aanbieden. Het gaat om De Kathedrale Koorschool (dans en muziek), St. Elisabeth 2 (sport) en St. Elisabeth 1 (vormgeving). Deze laatste richting gaat inmiddels haar derde schooljaar in en biedt leerlingen lessen in handenarbeid, textiele werkvormen en tekenen. Daarbij maken de kinderen kennis met diverse culturele vormgevingsaspecten, zoals tembe en inheems vlechtwerk. Zo ontwikkelen zij hun creatieve vaardigheden en een bredere kijk op ruimtelijke vormgeving.
Tijdens de mini-expo worden werkstukken van het afgelopen schooljaar gepresenteerd, variërend van kleurrijke tekeningen tot ambachtelijk vervaardigde objecten. De school nodigt het publiek van harte uit en benadrukt dat een vrijwillige bijdrage altijd welkom is.
- 11 studenten geslaagd voor Bachelor Applicatiecursus op def…..
- Dankbetuiging voor Bryan Isaacs..
- Mini-expo St. Elisabethschool 1 toont creatief talent..
- Monorath over ontheffing korpschef: er moest worden ingegre…..
- Braziliaan hoort 18 jaar voor doodslag en verbergen lichaam..
- Juspol moet miljoenen SRD betalen aan leveranciers..
- Raphaël Elliot wint 39ste editie van de Rotary VOS Students…..
- Strafzaak Kappalani verschoven naar 5 november..
- Commissie en Volksgezondheid zetten stap naar nieuwe kwalit…..
- Rechtszaak mishandeling arrestanten: Agenten, penitentiaire…..
- ‘Mahavatar Narsimha’ nu te zien in TBL Cinemas..
- Kraka Poku/Tori Seminar belicht muziek als motor voor groei…..
- Leerkracht Castillion: “Wasdag op school bevordert discipli…..
- OM eist 18 jaar cel voor doodslag en verbergen van lijk..
- GAJADIEN NEEMT HET HEFT IN HANDEN..
- Hof van Justitie eert ex-ministers en onderminister..
- Rentree lonkt voor Becker bij Natio op weg naar WK-kwalific…..
- Korpschef hoort geen politieke loyalist te zijn..
- Pokie: ‘Er zal worden opgetreden, bij gemaakte fouten’..
- U-15 Concacaf voetbalkampioenen feestelijk onthaald..
- President Simons spreekt met Nederlandse premier over verdi…..