In het kader van het overheidsprogramma, gericht op het verlichten van de sociaal-economische druk bij de meest kwetsbare groepen, vond op maandag 19 mei, de verzilvering plaats van eerder uitgegeven Foodbasket-vouchers. Kasi Trading, gevestigd aan de Livorno Beekhuizenweg 177 te Paramaribo, heeft in overleg met de bevoegde instanties, de verzilvering mogelijk gemaakt.
Het Foodbasket Vouchersysteem werd op 17 december 2024 officieel gelanceerd door president Chandrikapersad Santokhi. Dit initiatief is onderdeel van het sociaal vangnetbeleid van de regering om ervoor te zorgen dat minderdraagkrachtige gezinnen toegang blijven behouden tot essentiële basislevensmiddelen. De voucher vertegenwoordigt een waarde van SRD 1000.
De herstart van de verzilvering bij Kasi Trading biedt belangrijke steun voor veel gezinnen in Beekhuizen, Livorno en de omliggende wijken. Het bedrijf heeft zich eerder ook ingezet als betrouwbare partner binnen dit programma en toont met deze stap opnieuw zijn inzet voor maatschappelijke verantwoordelijkheid en hulp aan kwetsbare groepen.
Henk Kasi, eigenaar van Kasi Trading, zegt dat er intensief is samengewerkt met de betrokken overheidsinstanties om het innameproces van de vouchers transparant, efficiënt en klantgericht te laten verlopen. “We zijn verheugd dat we opnieuw ons steentje kunnen bijdragen aan dit belangrijk sociaal programma. Ons team staat paraat om de mensen te ontvangen en te begeleiden bij het aanschaffen van hun producten met de vouchers. We streven naar een respectvolle en ordelijke afhandeling”, aldus Kasi.
De regering onderstreept dat het Food-basket Vouchersysteem deel uitmaakt van een groter sociaal beleid, dat stapsgewijs wordt ingevoerd. President Santokhi benadrukte dat armoedebestrijding geen tijdelijke oplossing mag zijn, maar juist een blijvende investering in waardigheid en ontwikkeling van mensen. Hij gaf aan dat samenwerking met lokale bedrijven zoals Kasi Trading, van groot belang is voor het slagen van dit beleid.
Mensen die al een geldige voucher hebben, kunnen vanaf vandaag terecht bij Kasi Trading om deze te verzilveren. Zij worden verzocht een geldig legitimatiebewijs mee te nemen en de voucher in te leveren. De regering doet een oproep aan alle betrokkenen om op een respectvolle en ordelijke manier gebruik te maken van deze vorm van ondersteuning.
The post Minderdraagkrachtigen kunnen Foodvouchers verzilveren bij Kasi Trading ..
- Goerdat ontkent beschuldigingen..
- Politie grijpt in bij seksueel misbruik minderjarige in Apo…..
- Suriname, een marionettentheater..
- Brand op vissersboot bij SDSM-steiger..
- Jongeman zwaar mishandeld met houwer voor winkel; verdachte…..
- 21-jarige bromfietser te Brownsweg overlijdt na eenzijdig o…..
- Jongen (20) met houwer zwaar mishandeld te Brownsweg..
- Campus perikelen..
- Trump: Qatar Airways plaatst recordorder bij Boeing..
- Officiële spelling Sranan, Sarnami, Okanisi en Saamaka over…..
- Goerdat over beschuldigingen: Politieke karaktermoord zonde…..
- Beëdiging van 214 politie-recruten in aanloop naar verkiezi…..
- Santokhi stelt werkgroep in: We kijken niet naar verkiezing…..
- Grafruiming tussen wet en praktijk (2): ‘Schoonmaken van gr…..
- Post-masteropleiding Wetgeving van de AdeKUS geaccrediteerd..
- Brand Henck Arronstraat: Vier panden in de as, oproep tot o…..
- GBB organiseert workshop voor bescherming jaguars in Surina…..
- Sapoen: ‘Alles voor Suriname, niet voor verdeeldheid&…..
- Werkgroep Ephraimszegen geïnstalleerd om buurtproblemen aan…..
- Alleyne ingenomen met bescherming consument in nieuw Burger…..
- President Santokhi installeert commissie voor modernisering…..