In het kader van het overheidsprogramma, gericht op het verlichten van de sociaal-economische druk bij de meest kwetsbare groepen, vond op maandag 19 mei, de verzilvering plaats van eerder uitgegeven Foodbasket-vouchers. Kasi Trading, gevestigd aan de Livorno Beekhuizenweg 177 te Paramaribo, heeft in overleg met de bevoegde instanties, de verzilvering mogelijk gemaakt.
Het Foodbasket Vouchersysteem werd op 17 december 2024 officieel gelanceerd door president Chandrikapersad Santokhi. Dit initiatief is onderdeel van het sociaal vangnetbeleid van de regering om ervoor te zorgen dat minderdraagkrachtige gezinnen toegang blijven behouden tot essentiële basislevensmiddelen. De voucher vertegenwoordigt een waarde van SRD 1000.
De herstart van de verzilvering bij Kasi Trading biedt belangrijke steun voor veel gezinnen in Beekhuizen, Livorno en de omliggende wijken. Het bedrijf heeft zich eerder ook ingezet als betrouwbare partner binnen dit programma en toont met deze stap opnieuw zijn inzet voor maatschappelijke verantwoordelijkheid en hulp aan kwetsbare groepen.
Henk Kasi, eigenaar van Kasi Trading, zegt dat er intensief is samengewerkt met de betrokken overheidsinstanties om het innameproces van de vouchers transparant, efficiënt en klantgericht te laten verlopen. “We zijn verheugd dat we opnieuw ons steentje kunnen bijdragen aan dit belangrijk sociaal programma. Ons team staat paraat om de mensen te ontvangen en te begeleiden bij het aanschaffen van hun producten met de vouchers. We streven naar een respectvolle en ordelijke afhandeling”, aldus Kasi.
De regering onderstreept dat het Food-basket Vouchersysteem deel uitmaakt van een groter sociaal beleid, dat stapsgewijs wordt ingevoerd. President Santokhi benadrukte dat armoedebestrijding geen tijdelijke oplossing mag zijn, maar juist een blijvende investering in waardigheid en ontwikkeling van mensen. Hij gaf aan dat samenwerking met lokale bedrijven zoals Kasi Trading, van groot belang is voor het slagen van dit beleid.
Mensen die al een geldige voucher hebben, kunnen vanaf vandaag terecht bij Kasi Trading om deze te verzilveren. Zij worden verzocht een geldig legitimatiebewijs mee te nemen en de voucher in te leveren. De regering doet een oproep aan alle betrokkenen om op een respectvolle en ordelijke manier gebruik te maken van deze vorm van ondersteuning.
The post Minderdraagkrachtigen kunnen Foodvouchers verzilveren bij Kasi Trading ..
- Natin neemt modern ICT-lokaal in gebruik..
- Ex-minister Achaibersing: “Vorige regering handelde te kwad…..
- AWJ en SURVAM onderkennen belang verzekering werknemers..
- PVC pleit voor levenslange gevangenisstraf met dwangarbeid …..
- Stichting Bondru onder vuur na controversieel stemadvies..
- Santokhi: ‘meer oliegelden op komst, los van RVI’..
- Plan B ingezet na afgeblazen activiteit Brunswijk: ‘Ik ben …..
- Justitie eist vier jaar celstraf tegen religieuze leider C.…..
- Werkgroep moet samenwerking tussen overheid en bedrijven in…..
- Vermoedens brandstichting bij woningbrand Noordpoolweg..
- Regen in de ochtend, onweersbuien in de middag..
- Al 200 nieuwe aanmeldingen stembureau-personeel..
- Vijftigplussers zwaar mishandeld door trio..
- Moeder helpt zoon met voorbereidingen mogelijke aanslag op …..
- Ex-vriendin verwondt oude vriend in hals, borst en rug..
- Onga Milla Bruining (71) Amsterdam, Nederland 11-5-2025..
- Stanley Richenel Walter Hoever (81) Paramaribo 10-5-2025..
- Taxiën door de politiek: Pencak silat komt er bekaaid vana…..
- Kanapé: Ramsaran moet verantwoordelijkheid blijven dragen..
- Bromfietser overlijdt na verkeersongeval..
- Plantagebesturen in Para tegen Kensmil: “Wie zijn wortels n…..