Milton Kensmil, voormalig woordvoerder van het Korps Politie Suriname (KPS), heeft zijn loopbaan bij de politie afgesloten en kiest voor een nieuwe uitdaging bij het Kabinet van de President. Kensmil was bij afgelopen verkiezingen kandidaat voor De Nationale Assemblee (DNA) namens de VHP.
“De korpsleiding heeft mij opgeroepen naar aanleiding van een resolutie waarin mijn overplaatsing naar het Kabinet van de President is geregeld. Daarmee ben ik officieel geen politieman meer. Wat mijn rol daar precies zal zijn, hangt af van verdere gesprekken. Voor nu kan ik nog niet veel details prijsgeven”, zei Kensmil in het radioprogramma Bakana Tori op LIMFM.
Volgens het medium is Kensmil in juni, kort na de verkiezingen, door de toenmalige president Chandrikapersad Santokhi, benoemd tot beleidsadviseur.
Met meer dan 37 jaar ervaring bij de centrale overheid, waarvan 34 jaar bij de politie en ruim 3 jaar als militair, ziet Kensmil zijn nieuwe pad als een logische vervolgstap. “Het leven draait niet alleen om politie zijn. Na al die jaren is het tijd om mijn ervaring op een andere manier in te zetten”, aldus Kensmil.
Ook zijn keuze om de politiek in te gaan, ondanks dat hij als VHP-kandidaat slechts 62 stemmen behaalde, beschouwt hij niet als een mislukking. “Het was mijn persoonlijke keuze, en ik heb daar geen spijt van. Niemand kan daarover oordelen. Ik verwacht dat die keuze door iedereen wordt gerespecteerd”, stelde hij.
The post Milton Kensmil geen politieambtenaar meer ..
- Ministerie van BiZa werkt aan finalisering beleidsplan..
- Ruimtes afdeling Dossiervorming Nationaal Archief gesloten …..
- Ministerie van Jeugdontwikkeling en Sport biedt jongeren va…..
- Rechter schrapt boete van half miljard dollar voor fraude T…..
- Carmen Magda Lasonder (66) Nederland 16-8-2025..
- Carmen Magda Lasonder (66m) Amstedam 16-8-2016..
- Crisisteam moet binnen 6 maanden Huize Ashiana en Esther St…..
- Koi Carper kruipt door oog van naald tegen gehavend SCVU..
- Minister Currie: “Kwalitatieve begeleiding en voeding essen…..
- BESCHOUWING — De donkere schaduw boven Ramdin..
- Econoom Ramautarsing: Suriname moet balans zoeken in buiten…..
- Kleine inzet levert twee grote jackpots op in Washington ca….
- Duif met dreigbrief om Jammu‑station op te blazen ondersche….
- VS schort werkvisa voor commerciële vrachtwagenchauffeurs p….
- SpaceX bereidt zich voor op 10e testvlucht van Starship na ….
- Zheng: lidmaatschap DNA is slechts een positie..
- dWT-journalist Valerie Fris wint CBU-award voor verslaggevi…..
- Serena Williams, 43, poseert in sexy badpak en onthult gewi….
- Trump-administratie start herbeoordeling van 55 miljoen vis….
- China verwerpt Amerikaanse militaire opbouw voor de Venezol….
- Adhin verwacht dat Santokhi na reces wordt toegelaten..