Milton Kensmil, voormalig woordvoerder van het Korps Politie Suriname (KPS), heeft zijn loopbaan bij de politie afgesloten en kiest voor een nieuwe uitdaging bij het Kabinet van de President. Kensmil was bij afgelopen verkiezingen kandidaat voor De Nationale Assemblee (DNA) namens de VHP.
“De korpsleiding heeft mij opgeroepen naar aanleiding van een resolutie waarin mijn overplaatsing naar het Kabinet van de President is geregeld. Daarmee ben ik officieel geen politieman meer. Wat mijn rol daar precies zal zijn, hangt af van verdere gesprekken. Voor nu kan ik nog niet veel details prijsgeven”, zei Kensmil in het radioprogramma Bakana Tori op LIMFM.
Volgens het medium is Kensmil in juni, kort na de verkiezingen, door de toenmalige president Chandrikapersad Santokhi, benoemd tot beleidsadviseur.
Met meer dan 37 jaar ervaring bij de centrale overheid, waarvan 34 jaar bij de politie en ruim 3 jaar als militair, ziet Kensmil zijn nieuwe pad als een logische vervolgstap. “Het leven draait niet alleen om politie zijn. Na al die jaren is het tijd om mijn ervaring op een andere manier in te zetten”, aldus Kensmil.
Ook zijn keuze om de politiek in te gaan, ondanks dat hij als VHP-kandidaat slechts 62 stemmen behaalde, beschouwt hij niet als een mislukking. “Het was mijn persoonlijke keuze, en ik heb daar geen spijt van. Niemand kan daarover oordelen. Ik verwacht dat die keuze door iedereen wordt gerespecteerd”, stelde hij.
The post Milton Kensmil geen politieambtenaar meer ..
- President Simons waarschuwt haar ministers niet corrupt te …..
- ‘Verkeersveiligheid draait om redden van levens’..
- Bezoek minister Monorath aan Hof van Justitie in teken van …..
- Schoolmeubilair voor Botopasi, Semoisi en Godo Olo in Boven…..
- Landveld: Schoon Suriname sleutel tot toerismeontwikkeling..
- Verwarring omtrent slagingsnormen bij leerlingen, ouders en…..
- MONAC reageert op verklaring minister Tsang over renovatie …..
- Ex-minister Levens: ‘Leerlingen plukken vruchten van onderw…..
- De aanslag..
- Zelensky onder druk in Washington: Trump neigt naar Poetin …..
- Buurtmanagers KPS houden voorlichtingssessie ‘Opvoeden met ….
- Begroting 2025 aangenomen:..
- Sollicitatieoproep Centrale Bank van Suriname..
- Man gebruikt loterijprijs om nieuw lot te kopen en wint mee….
- Video -Amerikaanse kustwacht onderschept recordvangst cocaï….
- SAO start jubileumjaar af met feestelijke Prodo Waka..
- Robinhood op stunttoer..
- Tsinmin Delano Wong Kon Loi..
- Tsinmin Delano Wong Kon Loi..
- ‘Bigi Boy’ krijgt nieuwe tegenstander na afmelding ‘W…..
- Hoger beroep strafzaak Pakittow in behandeling genomen.