Op 15 augustus stuurde Melania Trump, First Lady van de Verenigde Staten, een brief aan de Russische president Vladimir Poetin. In de brief riep zij op tot bescherming van kinderen wereldwijd, hun recht op veiligheid, liefde en onschuld. Volgens haar kan Poetin met één besluit bijdragen aan een vreedzamere wereld en de toekomst van kinderen veiligstellen.
De boodschap klinkt nobel en idealistisch, maar roept tegelijk scherpe vragen op. Terwijl Melania Trump Poetin aanspreekt op de bescherming van kinderen, blijft het oorverdovend stil over de duizenden vrouwen en kinderen die de afgelopen maanden in Gaza door Israëlische aanvallen om het leven zijn gekomen. Geen enkele oproep aan de Israëlische premier Netanyahu, geen enkele publieke veroordeling van deze tragedie.
Commentaar
Dit wijst opnieuw op de dubbele standaard van de Amerikaanse politieke elite. Rusland wordt voortdurend publiekelijk aangesproken en aangespoord tot verandering, terwijl Israël — een bondgenoot — buiten schot blijft, ondanks grootschalige burgerdoden en vernietiging. De hypocrisie is schrijnend: de morele oproep wordt selectief ingezet, afhankelijk van geopolitieke belangen.
De vraag blijft hangen: waar ligt de grens tussen oprechte bezorgdheid en geopolitiek opportunisme? Als de oproep van Melania Trump werkelijk universeel bedoeld was, had zij dezelfde woorden gericht aan alle leiders die verantwoordelijk zijn voor kinderleed, inclusief Netanyahu.
Mooie woorden verliezen hun kracht als ze selectief worden toegepast.
Mevr. Oclaya Virginia Blokland
- Ontwikkelingseconoom Mormon pleit voor strategisch beleid i…..
- BEP herdenkt Ingi Dey en Javaanse immigratie..
- HET WOORD ‘PRECAIR’ IS TERUG..
- Twee politiefunctionarissen voorgeleid in diefstalzaak..
- Albanese bende opgerold die tientallen tonnen cocaïne naar …..
- Peggy Van Glaanen Weijgel (63) Amsterdam 8-8-2025..
- Edmé ( Pienke) Johanna Schubert (73) Den Haag, Nederland …..
- VHP: 135 jaar Javaanse immigratie en Dag der Inheemse volke…..
- Verkeersveiligheidsmaand: ‘Geen haast is een leven waardâ…..
- President Simons beperkt buitenlandse reizen: “Elke reis mo…..
- President Simons: “Samenwerken aan een gelukkig en voorspoe…..
- VHP benadrukt grondenrechten op Dag der Inheemsen en Javaan…..
- VSB sluit cruciale samenwerking met Frans advies instituut …..
- Verdachte ingesloten na neersteken man.
- UNESCO SPREEKT HARDE TAAL..
- Port Health en ministerie van Volksgezondheid pakken knelpu…..
- Bel en Aikman debuteren op ‘De Parade’ met theaterstuk ‘Kow…..
- BEP benadrukt strijd voor grondenrechten op Internationale …..
- VAKANTIEGELD IS CONSUMPTIEGELD..
- Kennismaking en overleg over toekomstplannen en knelpunten …..
- HELLINGS (WEDEROM) OP DE HELLING..