Minister Stanley Raghoebarsing heeft in zijn laatste persconferentie verklaard dat het de bedoeling is, dat alle banken vóór eind juli meedoen aan het project. Deze informatie is ook al gedeeld met de nieuwe regering, die op 16 juli begint.
De regering wil meer banken betrekken bij de uitvoering van het project Royalties Voor Iedereen (RVI). Op dit moment is alleen de Hakrinbank betrokken, maar dat is niet genoeg om iedereen te helpen.
Allereerst worden de 80-plussers geholpen. Zij vallen onder Groep A, waar ook mensen met een beperking bij horen. In totaal gaat het om ongeveer 127.000 mensen. De uitbetalingen zullen stap voor stap gebeuren.
Binnen de groep 80-plussers zijn er ongeveer 10.000 mensen, maar de Hakrinbank kan niet iedereen uitbetalen. Het totale bedrag voor deze groep ligt tussen de 75 en 95 miljoen Amerikaanse dollar. Het was nooit de bedoeling dat één bank het hele bedrag zou uitbetalen. Tot nu toe hebben ruim 62.000 mensen zich geregistreerd voor deelname aan het RVI project.
Minister Raghoebarsing benadrukte, dat er ook gewerkt moet worden aan een echte wet voor dit project. Nu is het alleen nog een besluit van de regering. Zijn advies aan de nieuwe regering is om in elk geval door te gaan met RVI voor senioren.
The post Meer banken nodig voor uitbetaling Royalties Voor Iedereen (RVI) ..
- SPBA twijfelt over mogelijke benoeming Noersalim als LVV-mi…..
- Nieuwe salarissen voor president, vp en ministers officieel…..
- Nationaal Leger en KPS klaar voor defilé inauguratie presid…..
- President Santokhi bedankt bedrijfsleven voor vertrouwen en…..
- Nederlandse Defensieattaché ontvangt medaille voor speciale…..
- Minister Amoksi schenkt IDB-restmiddelen aan drie sociale s…..
- Raghoebarsing pleit voor wettelijke verankering RVI-program…..
- ‘We hebben rekening gehouden met alle comptabele regels…..
- Vrouw vermoordde vriendin en deed het lijken op zelfmoord –…..
- Veiligheid tijdens inauguratie gegarandeerd..
- Afvloeiingsplan Newmont blijft van kracht..
- Update:Neergeschoten inbraak verdachte blijkt bekende van d…..
- Twee drugsverkopers en één gebruiker aangehouden bij drugsi…..
- Borstbeeld Trefossa wordt eenmalig terug geplaatst speciaal…..
- Imran Taus: “Ik reken op het sobere beleid van president Si…..
- Nieuwe regering krijgt advies voor nieuw IMF-programma..
- Atompai: ‘Iedere burger verdient een dak boven het hoofd..
- Mathoera: ‘Vrouw als president is belangrijke stap voor Sur…..
- Reactie op: Collegiaal bestuur wat is dat?..
- Overdracht zal ordentelijk verlopen, zegt woordvoerder Saim…..
- Concessionaris Kwangu-gebied niet gekend bij onderzoek..